“Taniec z gwiazdami”: Pavlović uderza w Kaźmierską tuż przed ćwierćfinałem! “Zobaczymy, co będzie wygrywać…”

18 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Na temat konfliktu Iwony Pavlović z Dagmarą Kaźmierską głośno jest w mediach już od pierwszego odcinka “Tańca z gwiazdami”. Nie da się ukryć, że wyraźnie iskrzy pomiędzy byłą Królową życia a Czarną Mambą. Tym razem jurorka zdecydowała się nawiązać do słów Dagmary Kaźmierskiej i na swoim profilu wystosowała apel. Zaskakujące. 

Dagmara Kaźmierska, znana z udziału w popularnym programie “Królowe życia” emitowanym na antenie TTV w latach 2016-2022, staje się gwiazdą telewizji również dzięki swojemu udziałowi w 14. edycji programu “Tańca z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym jest Marcin Hakiel, tworząc duet, który zdobył serca fanów show. Mimo ogromnego zainteresowania telewidzów, jurorzy nie zawsze okazywali przychylność w ocenach występów Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska z najniższą notą w historii Tańca z gwiazdami

W ostatnim odcinku programu “Taniec z gwiazdami” uczestnicy musieli zmierzyć się z wyzwaniem tańczenia dwóch różnych choreografii. Pierwszym tańcem Dagmary i Marcina był quickstep, za który otrzymali 16 punktów od jury. Jednak ich pokaza tańca broadway jazz nie spotkał się z aprobatą jurorów, którzy byli bezlitośni w swoich ocenach i przyznali Kaźmierskiej i Hakielowi jedynie 7 punktów. 

Ten program mnie zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda. Moim zdaniem to nie jest już nawet ”Chodzenie z gwiazdami”, to jest już ”Stanie z gwiazdami’”- słyszeliśmy z ust Pavlović.

Pomimo krytyki ze strony jury, telewidzowie postanowili wesprzeć Dagmarę, zagłosowali na nią, co zapewniło jej miejsce w ćwierćfinale programu. W wyniku eliminacji z programem musieli pożegnać się aktor Krzysztof Szczepaniak oraz Sara Janicka.

Dla wielu widzów programu występy Dagmary Kaźmierskiej stanowią istotną część emocji i napięcia towarzyszącego show, mimo że nie zawsze są one oceniane przychylnie przez jurorów. Do tego odniosła się teraz na swoim profilu Czarna mamba. Nie da się ukryć, że swoim wpisem nawiązała do Dagmary Kaźmierskiej.

Pavlović wbiła szpilę Kaźmierskiej

Iwona Pavlović od początku sezonu wyraża zdecydowaną dezaprobatę wobec występów tanecznych Dagmary Kaźmierskiej. W ostatnim odcinku ponownie nie oszczędziła jej krytyki, sugerując, że temat ten jeszcze nie został zamknięty. Teraz opublikowała nowy post na Instagramie, w którym komentuje wydarzenia z ostatniego odcinka. 

W swoich słowach sugeruje, że walka o zwycięstwo w tańcu może być trudna do przewidzenia, ponieważ wielu uczestników prezentuje wysoki poziom. Wyraziła również wątpliwość, czy to umiejętności taneczne czy popularność decydują o sukcesie w programie. Podkreśliła także, że zaskoczenia są nieuniknione, co jest charakterystyczne dla tego typu programów rozrywkowych. 

“Czasami brak słów….. Co za emocje….Tyle gwiazd tańczących fantastycznie….praktycznie każda mogłaby być w finale. Myślę, że będzie gorąco. Zobaczymy co będzie wygrywać taniec czy popularność. To program rozrywkowy więc wszystko jest możliwe…. I chyba dobrze bo o to chodzi w tym programie…. Pozdrawiam wszystkich fanów programu…. 🥰🥰🥰🥰🥰”

W komentarzach momentalnie zawrzało, a jedna z internautek postanowiła wprost podkreślić, że widoczna jest antypatia jurorki do Dagmary. Ten komentarz od razu zwrócił uwagę Czarnej Mamby.

Pani Iwonko ocena jest ważna i to Pani ocena. Natomiast widać i czuć antypatię jaką Pani ma do Dagmary, mimo że “nie tańczy” to szacunek się dla niej należy”- napisała internautka. 

Ja ją szanuję, tak jak każdego człowieka. Nie wiem dlaczego uważasz, że jej nie szanuję. Chyba nie znasz pojęcia szacunku, bo nie rozumiem…” – odpowiedziała jurorka. 

Coś nam podpowiada, że nadchodzący ćwierćfinał “Tańca z gwiazdami” będzie jeszcze bardziej emocjonujący. 

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej