„Taniec z gwiazdami”: Produkcja żegna zmarłego Żorę Korolyova

22 grudnia 2021
Przez: : W.M.

21 listopada niespodziewanie zmarł Żora Korolyova. Śmierć tancerza wstrząsnęła nie tylko światem tanecznym. 34-latka postanowiła pożegnać między innymi produkcja Tańca z gwiazdami, z którą współpracował niegdyś mężczyzną.

Żora w programie TzG
Żora w programie Taniec z gwiazdami

Śmierć Żory Korolyova

Wczoraj media poinformowały o tym, że nie żyje Żora Korolyov. Śmierć 34-latka była niespodziewana i wstrząsnęła opinią publiczną. Jako pierwszy o tym, że zmarł tancerz znany widzom z Tańca z gwiazdami, poinformował jego przyjaciel Czadoman. Muzyk zamieścił na swoim profilu wzruszający wpis, a także screen ostatnich wiadomości, które między sobą wymienili.

Niedługo później informacje o śmierci Żory przekazał także Super Express. Tabloid dotarł do niepotwierdzonych informacji, z których wynika, że 34-latek zmarł na skutek zapalenia mięśnia sercowego. Partnerka Korolyova miała znaleźć go w mieszkaniu i wezwać karetkę, jednak reanimacja nie powiodła się.

Żora Koroloyov zmarł w wielu 34 lat. Mężczyzna osierocił 10-letnią córkę z małżeństwa z Anną Kuznecovą. Związek ten nie przetrwał, a od kilku lat mężczyzną związany był z aktorką Eweliną Bator.

Zobacz także: Kim była partnerka Żory Korolyova?

Taniec z gwiazdami o śmierci Żory

Chociaż Żora Korolyov ma na koncie wiele sukcesów zawodowych, ogromną rozpoznawalność zdobył dzięki udziałowi w programie Taniec z gwiazdami.

Swoją przygodę z popularnym programem rozpoczął w 2007 roku w stacji TVN. Żora uczył wówczas tańca Kasię Cerekwicą i Isis Gee, a także Agnieszkę Cegielską.

Po latach powrócił do programu, którego emisja przeniosła się do stacji Polsat. Ponownie na ekranie tanecznego show pokazał się w latach 2016-2017. Korolyov partnerował Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit oraz architektce Martynie Kupczyk.

Nic dziwnego, że produkcja Tańca z gwiazdami postanowiła pożegnać tancerza, który przez lata na oczach widzów uczył tańca znane polskie gwiazdy.

„Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Wczoraj, 21.12.2021 w wieku 34 lat zmarł tancerz i choreograf Żora Korolyov 🖤 Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Żora, nie możemy w to uwierzyć..” – czytamy na profilu TzG

źródło: Instagram TzG

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej