Ewelina Bator: [wiek, seriale, Żora Korolyov, Instagram]

22 grudnia 2021
Przez: : M.J

Ewelina Bator jest polską aktorką filmową i telewizyjną. Od lat była związana z byłym tancerzem programu Taniec z Gwiazdami, którego śmierć wstrząsnęła polskim show-biznesem. Co wiemy na temat partnerki Żory Korolyova?

Ewelina Bator: wiek

Aktorka przyszła na świat 3 czerwca 1991 roku. Jest absolwentką wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2018 roku. Na swoim koncie ma również naukę na prestiżowej uczelni Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku.

Ewelina była również instruktorką w Akademii Arte swojego partnera Żory Korolyova. Na ekranach telewizorów mogliśmy ją zobaczyć głównie w rolach epizodycznych.

Aktorka Ewelina Bator.
Ewelina Bator partnerka Żory Korolyova.

Ewelina Bator: filmy i seriale

Widzowie mogli zobaczyć aktorkę w takich znanych serialach jak: Barwy Szczęścia, Przyjaciółki, O mnie się nie martw!, czy w filmie Gorzko, gorzko. Co więcej, Bator udzielała również swojego głosu w Disneyowskich produkcjach takich jak: Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara oraz Czarnej Perle.

Ewelina Bator: partner

Dziewczyna związała się z byłym tancerzem Tańca z Gwiazdami po tym, jak po 7 latach Żora rozstał się ze swoją żoną, Anną Kuznecową. Para dość szybko potwierdzili łączące ich uczucie. Partnerka Żory, z którym była w związku 5 lat ma bardzo dobry kontakt z jego 10-letnią córką, która jest owocem miłości tancerza z pierwszą żoną.

Niestety, ale 21 grudnia 2021 roku media obiegła informacja o śmierci tancerza. Ukochana Żory w swoich mediach społecznościowych pożegnała go zamieszczając wzruszający wpis.

Zobacz także: Jaka była przyczyna śmierci Żory Korolyova?

“Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…”

Zobacz także: Gwiazdy żegnają tancerza. Poruszające wpisy zalewają Internet!

Ewelina Bator: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil w mediach społecznościowych pod nazwą #ewelina.bator. To właśnie tam chętnie zamieszczała zdjęcia z tancerzem, jak i z życia codziennego oraz zawodowego.

Źródło: Instagram Eweliny Bator

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej