Janek Kliment rzucał wulgaryzmami po finale “Tańca z gwiazdami”. Teraz zabrał głos. Jak się tłumaczy?

27 października 2021
Przez: : W.M.

Za finałowym odcinku na oficjalnym kanale Tańca z gwiazdami prowadzano relację na żywo ze studia. W pewnej chwili Jan Kliment, wyraził swoje niezadowolenie z werdyktu w wyjątkowo wulgarny sposób. Teraz była gwiazda tanecznego show przeprasza.

View this post on Instagram

A post shared by Jan Kliment (@janekkliment)

Finałowy odcinek TzG

Finał dwunastej edycji Tańca z gwiazdami już za nami. W ostatnim odcinku jednego z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w kraju zobaczyć mogliśmy dwie najlepsze pary tego sezonu, które w wyrównanym pojedynku walczyły o Kryształowa Kulę i nagrody pieniężne.

W finałowym odcinku TzG na parkiecie zaprezentowali się Magdalena Kajra Karjowicz, której partnerował Rafał Maserak, oraz Piotr Mróz razem z Hanną Żudziewicz.

Zwyciężyć mogła tylko jedna para. O tym, kto wygra, decydowali widzowie i jak się okazało, najwięcej ich głosów trafiło do Piotra Mroza i Hani Żudziewicz i to oni wygrali 12. edycję Tańca z gwiazdami.

Zobacz także: Sławomir ma żal do widzów, że Kajra nie wygrała?

Drugie miejsce w finale Tańca z gwiazdami zajęli Kajra i Rafał Maserak. Z pewnością wielu fanów pary, którzy kibicowali im, było zawiedzonych, że Kryształowa Kula nie trafiła w ręce pary. Jak się okazuje, mocno niezadowolony z werdyktu był także Janek Kliment. który do niedawna także występował w TzG jako tancerz.

Jan Kliment po finale Tańca z gwiazdami

Gdy finał programu dobiegł końca, na oficjalnym kanale TzG w sieci poprowadzono krótką relację na żywo ze studio. Na nagraniu widać wiele znanych widzom gwiazd, ale szczególną uwagę zwróciło zachowanie i słowa Jana Klimenta, które wypowiedział w stronę Kajry. Tancerz przytulał żonę Sławomira, a w ramach pocieszenia po porażce zwrócił się do niej słowami:

„Ch** im w d***. Ja pier****” – powiedział Kliment na nagraniu

O Janku, którego pamiętliwe wtargnięcie na parkiet Tańca z gwiazdami w odcinku, w którym z programem żegnała się jego żona Lenka, po raz kolejny zrobiło głośno, a wszystko za sprawą wulgaryzmów, opisujących jego niezadowolenie ze zwycięstwa Mroza i Żudziewicz.

Kliment postanowił przerwać milczenie, a za swoje zachowanie przeprosił na Instagramie.

Post nie był długi, a zawierał jedynie słowo „Przepraszam”.

Jan Kliment przeprasza
Przeprosiny Jana Klimenta

Miło z jego strony?

źródło: Instagram Jana Klimenta/Instagram TzG

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz