Połącz się z nami

Mocne oskarżenia wobec „Tańca z Gwiazdami”! „To ustawka”!

Rozrywka

Mocne oskarżenia wobec „Tańca z Gwiazdami”! „To ustawka”!

„Taniec z Gwiazdami” już kolejny raz gości na naszych ekranach. W programie możemy śledzić sławnych sportowców i celebrytów, którzy pokazują swoje umiejętności taneczne. Po ostatnim odcinku tanecznego show internauci zwęszyli spisek i zarzucili producentom ustawianie wyników! Co takiego wywołało wielkie poruszenie wśród widzów?

„Taniec z Gwiazdami” od lat cieszy się ogromną oglądalnością, dzięki czemu możemy nadal oglądać zmagania celebrytów. Ta edycja już od pierwszego odcinka wzbudzała duże kontrowersje, a wszystko za sprawą jednej z uczestniczek, Justyny Żyły. Była żona skoczka narciarskiego, musiała pożegnać się z programem, jednak emocji dalej w nim nie brakuje.

Teraz widzowie i internauci oskarżają produkcję programu, że doszło w nim do oszukania widzów, a całe show jest ustawione. Trudno jest stwierdzić czy na pewno takie coś miało miejsce, jednak fani wysnuli swoją teorię, które naprawdę może nas zaciekawić. Wszystko przez niespodziewany werdykt jury, który rozpoczął te podejrzenia.

Ostatni odcinek był jednym z mniej ciekawych w tej edycji. Widzowie programu zwrócili uwagę na tańczące gwiazdy, które według nich zatańczyły dużo gorzej niż we wcześniejszych odsłonach show. Nikt nie podejrzewał, że będziemy świadkami takiej niespodzianki i z programem pożegna się jedna z faworytek do Kryształowej Kuli. Jak się jednak okazało głosami widzów, „Taniec z Gwiazdami” opuściła Agnieszka Radwańska tańcząca w parze ze Stefano Terrazzino.

Światowej klasy była już tenisistka, od początku radziła sobie świetnie ze wszystkimi choreografiami i była zawsze wysoko oceniania przez jurorów. Najwidoczniej jak wynika z głosów, które przedstawił widzom Polsat, nie zachwyciła fanów programu i przez to, że dostała najmniej głosów od telewidzów, musiała pożegnać się z programem. Ta decyzja ogromnie wzburzyła internautów.

Ich teoria jest taka, że po opuszczeniu programu przez Justynę Żyłę jego oglądalność ogromnie spadła i trzeba było postawić w programie na inną osobę, które podciągnie wyniki oglądalności. W produkcji, jak możemy już zauważyć, postawiono na Gimpera, którego występ w każdym odcinku ochoczo komentowali jego fani w sieci. Jednak większe grono osób jest niezadowolone z takiego obrotu sprawy i nie ukrywa swojego oburzenia na ten temat.

„Co? To nie Agnieszka powinna odpaść, tylko Gimper… widać, że trzymacie go na siłę w programie. Szkoda, że kosztem Radwańskiej. Pokazała, że ma talent” – napisał jeden z internautów.

Niektórzy zgodnie stwierdzili, że znany Youtuber jest najsłabszym uczestnikiem programu, a mimo tego produkcja dalej go pozostawia. Wszystko wskazuje na to, że fani tanecznego show naprawdę się zdenerwowali i zgodnie twierdzą, że wszystko to jedna wielka ustawka. Polsat nie odnosi się do tych zarzutów i milczy, podsycając jeszcze bardziej plotki na ten temat.

Zgadzacie się z fanami „Tańca z Gwiazdami”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry