“Taniec z Gwiazdami”: Wiadomo, co z 13. edycją show? To smutna wiadomość dla fanów programu…

17 stycznia 2022
Przez: : M.S.

W mediach pojawiły się niepokojące wieści odnośnie nowej edycji popularnego show. Widzowie z niecierpliwością oczekują kolejnego sezonu swojego ulubionego programu, jednak wiele wskazuje na to, nie będzie 13. edycji Tańca z gwiazdami w wiosennej ramówce!

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami to jeden z najbardziej lubianych programów rozrywkowych w telewizji. W tym roku minie 17 lat od emisji pierwszego odcinka. Początkowo show emitowane było w stacji TVN, jednak po 13 edycjach, prawo do programu przejął Polsat.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami doczekał się w stacji Polsat już 12. edycji. Ostatnia z nich emitowana była w jesiennej ramówce w zeszłym roku. Zwycięzcą tego sezonu okazał się Piotr Mróz, któremu partnerowała Hania Żudziewicz. W finale z aktorek spotkała się żona Sławomira, Kajra, która wraz z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce w show.

Podczas finału 12. edycji Tańca z Gwiazdami, Krzysztof Ibisz zapewnił widzów, że produkcja szykuje się do kolejnej odsłony uwielbianego show tanecznego. Widzowie z niecierpliwością oczekują na 16. sezon programu. Do tej pory jednak nie została ogłoszona ani jedna gwiazda biorąca udział w show, co nieco zaniepokoiło fanów tego formatu.

Finał 12. edycji Tańca z Gwiazdami
Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Krzysztof Ibisz, Sylwia Bomba, Kinga Sawczuk, Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk, Izabela Małysz, Jacek Jeschke, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Nie będzie 13. edycji Tańca z Gwiazdami?

Wiele wskazuje na to, że słusznie, gdyż jak podają media, 13. edycja Tańca z Gwiazdami prawdopodobnie odbędzie się dopiero jesienią!

“Z naszych informacji wynika, że ostatecznie Polsat zdecydował o nieumieszczaniu “Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami” w wiosennej ramówce. Osoby zaangażowane w projekt informują, że program może wrócić na antenę jesienią, ale podkreślają, że żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły. Polsat oficjalnie nie komentuje sprawy.” – czytamy w Press.

Jak dotąd stacja nie odniosła się do tych spekulacji. Czekamy zatem na oficjalne informacje od produkcji Tańca z Gwiazdami.

Zobacz także: Produkcja Tańca z Gwiazdami pożegnała Żorę Korolyova

Będziecie tęsknić za tanecznym show Polsatu?

Źródło: Press, Instagram Tańca z Gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej