Tatiana Gutowska: [wiek, You Can Dance – Nowa generacja 2, Instagram]

15 marca 2023
Przez: : W.M.

Tatiana Gutowska to jedna z uczestniczek 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja. Co o niej wiadomo, ile ma lat i co lubi robić na co dzień Tatiana z YCD?

Tatiana Gutowska: wiek

Tatiana z You Can Dance ma 13 lat i pochodzi z Kołobrzegu. Uczestniczka 2. edycji show tańczyć zaczęła już w wieku 3 lat. W związku z tym, że zawsze miała w sobie ogromne pokłady energii i była bardzo żywiołowa, rodzice zapisali ją na zajęcia z hip-hopu, który wkrótce stał się jej pasją.

Nie tylko taniec, jest tym, co kocha Tatiana. Drugą ogromną pasją 13-latki są także konie. Jak twierdzi, zwierzęta te są jej najlepszymi przyjaciółmi. W przyszłości chciałaby zostać „tańczącą prawniczką”.

You Can Dance – Nowa generacja 2

Emisja 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja rozpoczęła się na początku stycznia. W programie, w którym zobaczyć możemy odświeżone grono jury w składzie – Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek oraz Agustin Egurrola, a także nową prowadzącą Edytę Herbuś, oglądać możemy wielu utalentowanych uczestników pomiędzy 8 a 13 rokiem życia.

Jury z wszystkich chętnych wyłoniło 50 uczestników, którzy trafili do prestiżowej szkoły tańca YCD. Następnie wyłoniono 16 najlepszych tancerek i tancerzy, którzy występują w odcinkach finałowych, a jedną z tych osób jest między innymi Tatiana Gutowska. Czy młoda tancerka wygra? Przekonamy się już niedługo.

Finał 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja już 25 marca o 20:50 na żywo na antenie TVP2.

Zobacz także: Kim jest Samanta Piątek z You Can Dance?

Tatiana Gutowska: Instagram

Tatiana jak większość uczestników najnowszego sezonu YCD prowadzi swój profil na Instagramie. Konto 13-latki znaleźć można pod nazwą @tatianka._gutowska.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej