Tatiana Okupnik jest nieuleczalnie chora – zdobyła się na szczere wyznanie!

26 maja 2021
Przez: : MC

Tatiana Okupnik podczas szczerej rozmowy z Dorotą Wellman wyznała, że jest nieuleczalnie chora. Jej kości często się łamią i niejednokrotnie konieczna była operacja. Co dolega artystce?

Kim jest Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik to znana polska piosenkarka, która niegdyś związana była z zespołem Blue Cafe. Jest także autorką tekstów, kompozytorką oraz prezenterką telewizyjną. Warto wspomnieć, że reprezentowała nasz kraj w 49. Konkursie Piosenki Eurowizji. Tatiana pokazała również swój taneczny talent Tańcu z gwiazdami, w którym wystąpiła w parze z Tomaszem Barańskim. Para dobrnęła aż do finału i ostatecznie zajęła 2. miejsce.

Artystka prywatnie związana jest z Michałem Micielskim – menadżerem Marcina Gortata. Para pobrała się w 2013 roku. Owocem ich miłości jest córka Matylda i syn Tymon.

Zobacz także: Okupnik szczerze o zabiegu waginoplastyki
Zobacz także: Tatiana pokazała negatywne skutki ciąży

Choroba

Piosenkarka na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Mimo to jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, z którymi dzieli się przemyśleniami za pośrednictwem Instagrama. Wielokrotnie opowiadała o swojej depresji poporodowej oraz negatywnych skutkach ciąży. W ostatnich dniach pojawiła się również w Dzień Dobry TVN, gdzie udzieliła szczerego wywiadu Dorocie Wellman. Artystka wyznała, że jest nieuleczalnie chora. Wracając do wspomnień z dzieciństwa wyznała:

“Pamiętam, że jak miałam 10 lat, wracałam do domu, powłócząc nogami, bo mnie bolały i nie miałam siły. To było nietypowe. Założyłam, że po prostu mam słabsze kości. Nie wiedziałam na przykład, że mam pękniętą kość łonową, udową, ale czułam. Natomiast to nie wychodzi na rentgenie, bo to pęknięcia powierzchniowe w moim przypadku.”

Okazuje się, że nadmierna łamliwość kości spowodowana jest EDS, czyli zespołem Ehlersa-Danlosa, charakteryzującym się delikatną, nadmiernie rozciągliwą skórą i hipermobilnością stawów. W dalszej części rozmowy, Tatiana wyznała jej kości często pękały. Niejednokrotnie konieczna była operacja.

“Kości zaczęły pękać na potęgę. Ciągle coś się zwichnęło, jakieś operacje” – wyznała Tatiana Okupnik.

Życzymy Tatianie dużo siły i zdrowia!

źródło: plotek.pl, Instagram Tatianaokupnik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz