Tatuaż Agnieszki Chylińskiej na twarzy zawiera błąd!? Internauci szybko zareagowali!

18 sierpnia 2022
Przez: : KS

Nie da się ukryć, że nowy tatuaż Agnieszki Chylińskiej, którym pochwaliła się podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2022 wzbudził duże zainteresowanie. Okazuje się, że nie tylko dlatego, iż artystka zrobiła go na twarzy. Internauci szybko zasugerowali, że coś może być z nim coś nie tak!

Kariera Agnieszki Chylińskiej

Bez wątpienia Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych wokalistek w Polsce. Na przestrzeni lat udowodniła, że jej głos to coś, czego może pozazdrościć jej niejeden artysta. Oprócz tego, kobieta może pochwalić się dużą charyzmą i ciekawym stylem, który chętnie prezentuje na scenie oraz przed kamerami.

Przypomnijmy, że Chylińska zaczynała karierę muzyczną od występów z zespołem O.N.A. Już wtedy udało jej się dotrzeć do szerokiej liczby odbiorców, którzy zakochali się w jej niepospolitym głosie. Po latach zdecydowała się na karierę solową. Oprócz tego, pojawia się w roli jurorki w programach telewizyjnych, jest autorką felietonów oraz książek dla dzieci.

Agnieszka Chylińska prywatnie od lat jest w związku małżeńskim z Markiem. Owocem ich związku jest troje dzieci: syn Ryszard i córki Estera i Krystyna.

Zobacz także: Michał Szpak bezkonkurencyjny na Top of the Top Sopot Festiwal 2022!

Tatuaż Agnieszki Chylińskiej na twarzy ma błąd?

Artystka podczas występu  2. dnia Top of the Top Sopot Festival 2022 nie lada zaskoczyła fanów. Jak się okazuje tym razem nie wokalnie, a wizerunkowo. Mianowicie, gwiazda zaprezentowała nowe dwa tatuaże, które zrobiła na twarzy. Niewątpliwie, to bardzo odważny krok, który pasuje do jej wizerunku.

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Internauci szybko zauważyli, że jeden z nich to napis:

„NEVER ENDIG SORRY”

Wielu z nich uważa, że w drugim z wyrazów brakuje litery „n”, aby brzmiał on „ending”, a nie „endig”. Jednakże, ten zabieg mógł być specjalnie zaplanowany przed artystkę. Pod jej najnowszym zdjęciem pojawiły się komentarze:

Co to endig? Serio pytam

Jak do tej pory sama Agnieszka Chylińska nie skomentowała całej sytuacji.

A Wam, podobają się nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej?

źródło: Instagram Agnieszki Chylińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej