Tatuaże zajmują 98 procent jej ciała. Piękna kobieta pokazała, jak wyglądała wcześniej

30 czerwca 2022
Przez: : B.Z

Tatuaże zajmują 98 procent jej ciała. Amber Luke zasłynęła z tego, że poddała swoje ciało bardzo mocnym modyfikacjom. Już przed laty zakochała się w tatuażach, ale na tym nie poprzestała. Amber pokazała teraz zdjęcia z przeszłości, dzięki czemu wiadomo, jak wyglądała zanim zmieniła się nie do poznania. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu – Amber Luke wyglądała naprawdę zjawiskowo. Czy zmiana wyszła jej na dobre? Zobaczcie sami!

Tatuaże zajmują 98 procent jej ciała. Piękna kobieta pokazała, jak wyglądała przed modyfikacjami

Amber Luke to popularna modelka, która zasłynęła jednak głównie z tatuaży. Jak sama przyznaje, tatuaże pokryły już zdecydowaną większość jej ciała. Kobieta wylicza, że jest ich ponad 600 i zajmują 98 procent jej skóry. Jej przemiana zachodziła przez stosunkowo długi czas, bo trwała aż 7 lat. Efekty są jednak zdumiewające. Ktoś, kto nie miał okazji spotkać Amber przez dłuższy czas, z pewnością by jej teraz nie poznał.

Pochodząca z Australii Amber Luke zaczęła modyfikować swoje ciało w wieku 19 lat. Teraz w mediach społecznościowych pokazała, jak przebiegały zmiany. Przy okazji można tam zobaczyć, jak kobieta wyglądała przed tym procesem. Internauci są zaskoczeni. Ich zdaniem Amber wyglądała przepięknie. Miała cudowne blond włosy i praktycznie żadnego tatuażu. Co jednak ciekawe, jak przyznaje sama zainteresowana – wtedy “nienawidziła swojego wyglądu”. W obecnej odsłonie czuje się o wiele lepiej. Materiał, na którym widać Amber sprzed kilku lat oraz obecnie, można zobaczyć poniżej:

@amberluke666 I love my own skin – do you?#tattooedgirlsoftiktok #amberluke #eyeballtattoo #foryoupage #bodymods #beforeandafter ♬ original sound – Kiera Lyons 🕯🕰🗝

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion i inni influencerzy SROGO ukarani! UOKiK ujawnia wysokość kar pieniężnych!

Amber poszła o krok dalej – wytatuowała gałki oczne, aby pasowały do niebieskiego koloru włosów

Jak widać na powyższym nagraniu, transformacja kobiety robi naprawdę wielkie wrażenie. Amber poszła jednak o krok dalej. Poza tatuażami, zmieniła też kolor włosów. To właśnie z tego powody wytatuowała także… gałki oczne. Wszystko po to, aby współgrały z niebieskimi włosami. Ponadto Amber ma wiele kolczyków i… specjalnie rozcięty język. Jak zapewnia – wszystko po to, aby czuć się bardziej komfortowo niż w przeszłości.

Internauci doceniają zmianę kobiety, jednak uważają, że przed modyfikacjami także wyglądała świetnie – a zdaniem wielu nawet lepiej niż obecnie. Czy uważacie podobnie?

źródło: o2.pl, TikTok, Instagram; foto: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej