Połącz się z nami

Te postacie znikają z „M jak Miłość”. Kogo nie zobaczymy w nowym sezonie?

Rozrywka

Te postacie znikają z „M jak Miłość”. Kogo nie zobaczymy w nowym sezonie?

Nowy sezon popularnego serialu szykuje spore zmiany. We wrześniu zabraknie kilku wątków. Te postacie znikają z „M jak Miłość”. Kogo widzowie nie zobaczą na jesień?

Jak co roku, serial „M jak Miłość” zawiesza swoją emisje na czas wakacji. Nowe odcinki swojego ulubionego serialu, widzowie obejrzą dopiero we wrześniu. Niestety nie wszystkie wątki będą kontynuowane. Wiele postaci zniknie z obsady. Kogo nie zobaczymy?

Te postacie znikają z „M jak Miłość”

Ze względu na stan błogosławiony z obsady „M jak Miłość” na jakiś czas zniknie Barbara Kurdej-Szatan. Jej postać, Joasia Chodakowska również będzie w ciąży. Ojcem jej dziecka prawdopodobnie będzie Michał. Informacja o ciąży zaskoczy bohaterką, która wraz z Wojtusiem na jakiś czas wyjedzie. Nie wiadomo, kiedy z powrotem będziemy mogli śledzić losy Asi. Wszystko zależne jest od tego, kiedy aktorka wcielająca się w postać Chodakowskiej wróci do pracy.

„Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z „M jak miłość” . Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę – zapewniła Kurdej-Szatan.

View this post on Instagram

A tymczasem po wakacjach… 😳

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Wraz z Joasią Chodakowską z serialu znikną również Michał i Leszek.

Mamy również smutną wiadomość dla fanów Weroniki Rosati. Jej bohaterka Ania nie pojawi się w nowych odcinkach po wakacjach. Nieobecność aktorki w serialu związana jest z epidemią koronawirusa. Weronika nie wróciła do Polski z USA i nie wiadomo, kiedy ponownie się pojawi na planie „M jak Miłość”.

W serialu zabraknie również wątku związanego z Łukaszem i jego kobietami. Agnieszka, z którą bohater nawiązał romans wyjedzie z Warszawy. Natomiast Katia nadal pozostanie w Gruzji.

A czy szykują się nowe wątki w serialu? Tego dowiemy się w nowym sezonie „M jak Miłość”, który pojawi się na ekranach naszych telewizorów we wrześniu.

Będziecie oglądać?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry