Połącz się z nami

„The Voice of Poland 12”: Sylwia Grzeszczak wybrała szałową stylizację! SZTOS

Kreacja Grzeszczak podczas The Voice of Poland

Moda i uroda

„The Voice of Poland 12”: Sylwia Grzeszczak wybrała szałową stylizację! SZTOS

Sylwia Grzeszczak niejednokrotnie udowadniała swój świetny modowy gust. Podczas półfinału programu The Voice of Poland 12 zaprezentowała się w niezwykle ciekawej kreacji. Musicie to zobaczyć!

The Voice of Poland

The Voice of Poland to jeden z ulubionych programów muzycznych polskiego społeczeństwa. Emitowany od lat na naszych szklanych ekranach zdobył masę fanów, którzy za każdym razem chętnie oglądają muzyczne występy uczestników, dopingując swoim faworytom w dojściu do ścisłego finału i wygraniu go.

Zwycięzca oprócz kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytułu najlepszego głosu w Polsce oraz nagrody pieniężnej w wysokości 50 tysięcy złotych zdobywa ogromną popularność i możliwość podbicia świata muzyki.

Co odcinek jesteśmy świadkami nie tylko wspaniałych występów gwiazd ale i oprawy muzycznej a także zjawiskowych stylizacji nie tylko uczestników ale prowadzących i jurorów.

Kto podczas półfinału zachwycił swoją kreacją?

Zobacz także: Relacja na żywo z półfinału The Voice of Poland 12

Kreacja Sylwii Grzeszczak

W półfinałowym odcinku wielu uczestników, jurorów oraz prowadzących zaprezentowało się w jak najlepszy sposób. Wzrok wszystkich przykuła jednak ektrawagancka stylizacja Sylwii Grzeszczak.

Sylwia w dwunastej edycji programu The Voice of Poland dopiero pierwszy raz zasiadła na fotelu jurorskim. Artystka w programie prezentowała się w przeróżnych stylizacjach. Na półfinał wybrała jednak coś wyjątkowego.

Grzeszczak zaprezentowała się w srebrnym garniturze, pokryty licznymi błyszczącymi kamieniami. Stylówka Sylwii składa się ze spodni z rozszerzanymi nogawkami oraz góry wykończonej stójką. Pod błyszczącą kreacją Sylwii widoczna była biała bluzka z asymetrycznym dekoltem. Całość prezentowała się zjawiskowo.

Sylwia Grzeszczak podczas półfinału The Voice of Poland
Błyszcząca kreacja Grzeszczak
Błyszczący garnitur Grzeszczak
Zjawiskowy garnitur artystki

A Wam, jak podoba się stylizacji Sylwii Grzeszczak? Według nas to jedna z najlepszych stylizacji artystek, jaką mogliśmy oglądać podczas programu The Voice of Poland!

Źródło: Instagram The Voice of Poland

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry