Połącz się z nami

„The Voice Of Poland 12”: Piekarczyk wyrzucił Karolinę podczas Bitew! Internauci nie mają litości! „Skandal!”

Piekarczyk na Bitwach w The Voice of Poland

Rozrywka

„The Voice Of Poland 12”: Piekarczyk wyrzucił Karolinę podczas Bitew! Internauci nie mają litości! „Skandal!”

Kolejne Bitwy w The Voice of Poland 12 za nami i ponownie nie obeszło się bez oburzenia internautów. Według fanów programu jeden z jurorów podjął złą decyzję i wyrzucił z programu uczestniczkę, która lepiej zaśpiewała. Widzowie nie kryją oburzenia, że Piekarczyk wyrzucił Karolinę podczas Bitew!

Poprzednie Bitwy w The Voice of Poland 12

Podczas sobotniego wieczoru widzowie mieli okazję po raz kolejny posłuchać muzycznych zmagań uczestników programu The Voice of Poland 12, którzy stanęli na ringu muzycznego show i walczyli o przejście do kolejnego etapu. Poprzednie Bitwy, wyemitowane w zeszłą sobotę, wzbudziły sporo emocji i kontrowersji, Niektóre duety zachwyciły widzów i jurorów, a inne spowodowały ogromny niedosyt.

Bez wątpienia jednym z duetów, które nie przypadły do gustu widzom był występ Izy i Daniela z drużyny Sylwii Grzeszczak. Justyna Steczkowska dość surowo oceniła wykon tej pary. Widzowie nie szczędzili krytycznych komentarzy po występie innego duetu z grupy Grzeszczak. Internauci nie mieli wątpliwości, że piosenkarka źle dobrała repertuar swoim podopiecznym.

Piekarczyk wyrzucił Karolinę podczas Bitew!

Podczas kolejnych Bitew sytuacja się powtórzyła i fani programu ponownie zarzucili nowej trenerce zły dobór repertuaru i brak przygotowania młodych wokalistów. Na Grzeszczak spadła lawina krytyki, a Justyna Steczkowska również niezbyt pochlebnie oceniła podopieczne Sylwii:

„Chciałam się dobrze bawić, ale jak słyszę, że wam nie idzie, to też moje ciało się nie rusza bo nie ma lekkości bytu w muzyce, takiej lekkiej przyjemnej w zasadzie piosence. Obie byłyście raz lepsze, raz gorsze, to tak trochę pływało. Widać, że zabrakło wam albo czasu, albo nie jesteście gotowe, żeby iść dalej”

Zobacz także: Data finału The Voice of Poland!

Jeszcze więcej emocji wzbudziła decyzja Marka Piekarczyka po występie duetu Karoliny i Kayry. Chociaż większość typowała Karolę, trener zdecydował, że to Kayra przejdzie do kolejnego etapu. Wybór Piekarczyka zszokował widzów, którzy nie kryli oburzenia tą decyzją. Na oficjalnym profilu programu pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci nie mogą uwierzyć, że Karolina odpadła na tym etapie:

Marek, coś Ty najlepszego zrobił? 😔”

„Skandal!!! Jak Karolina odpadła”

„Karolina na pewno nie powinna odpaść😢”

„Karolina o wiele lepsza”

Bitwa Karoliny i Kayry
Karolina i Kayra z drużyny Marka Piekarczyka

Pojawiły się jednak również komentarze, w których internauci popierają decyzję Marka, twierdząc, że Kayra ma świetny i charyzmatyczny głos:

„Kayra ma coś w sobie.. nie ważna jest siła głosu, tylko charyzma ba scenie i poza nia. Dajesz!!”

„Świetna decyzja Panie Marki!! Kay-Ra ma piękny głos, jeszcze pokaże co potrafi. Jest inna, wyjątkowa, ale się cieszę 👏”

A Wy zgadzacie się z decyzja Marka Piekarczyka?

Źródło: Instagram VoP

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry