“The Voice of Poland 12”: Znamy trenerów kolejnej edycji! Wielkie powroty i debiut!

6 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Już jesienią startuje 12. edycja The Voice of Poland. Od jakiegoś czasu było wiadomo, że z posadą jurora pożegnali się Michał Szpak, Edyta Górniak i Urszula Dudziak. Kto w takim razie zasiądzie na czerwonym fotelu? Poznajcie cały jurorski skład!

The Voice of Poland 12

Można śmiało powiedzieć, że program The Voice of Poland jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Bez wątpienia świadczy o tym fakt, że talent-show doczekał się już 12. edycji. Już we wrześniu po raz kolejny na naszych ekranach zostanie wyemitowany program i jak się okazuje, produkcja zdecydowała się zmienić niemalże cały skład jurorski. Kto w takim razie zasiądzie na trenerskich fotelach?

W jury The Voice of Poland przez wszystkie edycje zasiadło sporo gwiazd z polskiej sceny muzycznej. Nergal, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Margaret, czy Kamil Bednarek, to tylko niektórzy z nich. W ostatniej edycji szeregi jury zasilili Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Thomson i Baron. Chłopaki z zespołu Afromental od pierwszego sezonu kompletują swoje drużyny i w tym wypadku nie będzie inaczej.

Kto w takim razie zajmie trzy pozostałe fotele? Produkcja zdecydowała się na dwa powroty oraz artystkę, dla której będzie to debiut!

Zobacz także: Szpak i Dudziak wyrzuceni z The Voice of Poland!

Jury 12. edycji The Voice of Poland

W piątek, 6 sierpnia na oficjalnym profilu The Voice of Poland został ogłoszony skład jurorski. Na czerwonych fotelach zobaczymy niezastąpionych Thomsona i Barona.

Thomson i Baron
Chłopaki z Afromental zostają w The Voice of Poland.

Kolejną z gwiazd, która miała już okazję być trenerem w tym talent show jest Justyna Steczkowska. Gwiazda w roli jurorki wystąpiła w 2,4 i 5 edycji.

Justyna Steczkowska.
Justyna Steczkowska ponownie w programie The Voice.

Kolejnym z jurorów został Marek Piekarczyk. Artysta miał już okazje kompletować swoje drużyny w 2,3,4 i 5 sezonie programu.

Marek Piekarczyk.
Marek Piekarczyk wraca do programu.

Debiutantką na fotelu jurorskim w The Voice of Poland będzie Sylwia Grzeszczak. Choć informacje na ten temat już wcześniej pojawiały się w mediach, to dopiero teraz zostały potwierdzone przez produkcję programu.

Sylwia Grzeszczak
Dla Sylwii Grzeszczak to będzie debiut w roli trenerki.

Jak Wam się podoba skład jurorski w 12. edycji The Voice of Poland?

Źródło: Instagram The Voice of PolandoP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej