“The Voice of Poland 13”: Oto skład jurorski nowej edycji! Na fotelu jurora zobaczymy byłą uczestniczkę!

5 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Przed nami kolejna edycja The Voice of Poland 13. Już jesienią poznamy grono nowych uczestników, którzy zawalczą o miano najlepszego głosu tej edycji, nagrodę pieniężną oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną, a przede wszystkim o wielką sławę. Kto ostatecznie będzie oceniał występy uczestników? Poznajcie skład jury trzynastej edycji!

The Voice of Poland

The Voice of Poland to program muzyczny, który od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu trwania wszystkich edycji poznaliśmy grono uzdolnionych uczestników, którzy marzyli o podbiciu rynku muzycznego. Na popularność i rozkręcenie kariery a także stabilne miejsce w show-biznesie nie musieli liczyć wyłącznie zwycięzcy ale również osoby, które odpadły na różnych etapach muzycznego show.

Co edycję wielką niewiadomą pozostaje nie tylko informacja, kto tym razem zostanie wielkim zwycięzcą ale również, kto będzie oceniał muzyczne występy uczestników.

Skład jury w The Voice of Poland 13

W ciągu dwunastu edycji w fotelach jurorskich zasiadało wielu specjalistów związanych ze światem muzyki. Bezsprzecznie za filar składu jurorskiego uznaje się Tomsona i Barona, którzy do tej pory opuścili fotel jurorski jedynie w ciągu dwóch edycji.

The Voice of Poland
The Voice of Poland

Wielu fanów z ciekawością oczekuje na informacje o tym, jak będzie prezentował się skład najnowszej edycji panelu jurorskiego. Jeszcze niedawno media obiegła informacja, że do potwierdzonych już Tomsona i Barona dołączy Justyna Steczkowska, przez którą Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w muzycznym show.

Dodatkowo skład jurorski mieli uzupełnić Tatiana Okupnik i Piotr Kupicha. Informacja ta jednak szybko została zdementowana przez źródło Pudelka:

“Lista nie jest prawdziwa. Nie ma jeszcze ustalonego składu jury. Na pewno w nowej edycji nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak i Edyty Górniak, to wiemy już dziś” – powiedziała w rozmowie z portalem osoba związana z produkcją.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 13: Jaki będzie nowy skład jury? Wyciekły nazwiska

Wiele mówiło się również, że po raz kolejny w fotelu jurorskim zobaczymy Marka Piekarczyka, co potwierdza teraz Super Express. Dodatkowo tabloid ujawnił kolejnego, ostatniego już jurora The Voice of Poland.

Na czwartym fotelu muzycznego programu zasiądzie Lanberry, która wzięła udział w trzeciej edycji programu. Co ciekawsze, artystka nie przeszła nawet pierwszego etapu pomimo tego, dziś cieszy się wielką sławą i pisze utwory wielu znanym gwiazdom, w tym m.in. Wiktorii Gabor czy Roksanie Węgiel, które odniosły ogromny sukces reprezentując nasz kraj podczas Eurowizji Junior.

Jak oceniacie skład jury najnowszej edycji?

Źródło: Super, Express, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej