“The Voice of Poland 15”: Wyciekło, kto zostanie trenerem w nowym sezonie

21 maja 2024
Przez: : W.M.

Już jesienią nowa edycja “The Voice of Poland”. Już kilka tygodni temu media zaczęły przekazywać informacje, o tym, że produkcja poważnie rozważa zmiany w składzie jury. Teraz jeden z portali przekazał, kto najprawdopodobniej zostanie nowym trenerem w “The Voice of Poland”.

W Polsce jednym z programów, który regularnie przyciąga przed telewizory miliony widzów, jest muzyczne talent show “The Voice of Poland”. Wielu Polaków z niecierpliwością czeka na kolejne edycje, licząc na to, że będą mogli odkrywać nowe muzyczne talenty. Po zakończeniu 14. sezonu, który odbył się kilka miesięcy temu, widzowie już z utęsknieniem wypatrują kolejnego sezonu.

14 edycja “The Voice of Poland” przyniosła wiele emocji, a program wygrał Jan Górka, który zdobył serca widowni swoim wyjątkowym głosem.

W zakończonym kilka miesięcy temu sezonie muzycznego talent-show w fotelach jurorskich zasiadali znani i lubiani artyści: Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Jednak nadchodzący sezon, jak informują media, w tym serwis Pudelek.pl, może przynieść znaczące zmiany w składzie trenerskim. Plotkuje się, że na fotelach jurorskich zasiądą całkiem nowe osoby.

Produkcja szykuje całkowicie nowe otwarcie, najpewniej nikt nie zachowa posady jurora. Na pewno TVP nie chce stawiać na “diwy”, jak Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na giełdzie nazwisk pojawił się Dawid Kwiatkowski, którego produkcja chętnie zobaczyłaby w roli jurora” – czytamy

Nowy juror w “The Voice of Poland”

Na początku tygodnia zakończył się casting do “The Voice od Poland” i wszystko wskazuje na to, że podobnie jak poprzedni sezon show pojawi się na ekranach już w jesiennej ramówce stacji, co jest dobrą wiadomością dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków tego popularnego talent show.

Jak podaje Plotek.pl, Robert Stockinger ma duże szanse na to, by zostać gospodarzem jednego z formatów programu. Co więcej, produkcja miała również rozmawiać z takimi gwiazdami jak Kayah oraz Beata Kozidrak. Choć obecnie nie wiadomo, jak poszły negocjacje z tymi artystkami, ich ewentualny udział z pewnością przyciągnąłby uwagę wielu fanów. Obie artystki są ikonami polskiej muzyki i ich obecność mogłaby znacząco wpłynąć na oglądalność.

Co ciekawe, tabloid “Fakt” donosi, która gwiazda ma duże szanse, aby zasiąść w fotelu jurorskim i mowa tu o Kubie Badachu. Wybitny muzyk, a prywatnie mąż Aleksandry Kwaśniewskiej nie potwierdził jednak tych informacji.

“Osoba z produkcji przekazała nam, że szukano szanowanego muzyka, który może być autorytetem dla uczestników” – czytamy na Fakt

Jeśli informacje te się potwierdzą, nowy sezon “The Voice of Poland” zapowiada się niezwykle interesująco. Warto dodać, że Kuba Badach już raz miał okazję sprawdzić się w roli jurora w programie “The Four. Bitwa o sławę”, a wówczas razem z nim uczestników oceniali także Natalia Nykiel oraz Igor Herbut.

Tomson, Baron, Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk, fot. AKPA
Kuba Badach, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej