“The Voice of Poland”: Tomson i Baron znikną? Kolejne zmiany w TVP?!

1 marca 2024
Przez: : W.M.

Według najnowszych doniesień zmiany w TVP mają nie ominąć nawet wyjątkowo lubianego przez widzów talent show The Voice of Poland! Jak donoszą media, pozycje trenerów w kolejnym sezonie wcale nie są pewne. Tomson i Baron znikną z The Voice of Poland?

The Voice of Poland to jedno z najbardziej lubianych programów muzycznych w Polsce. Emitowany od wielu lat, doczekał się już 14 edycji, a mimo to wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.
Główną ideą programu jest poszukiwanie i promowanie utalentowanych wokalistów, którzy pragną podbić scenę muzyczną. Uczestnicy prezentują swoje umiejętności wokalne przed znanymi trenerami. Jeśli któryś z jurorów zainteresuje się danym uczestnikiem, może obrócić swój fotel, zapraszając uczestnika do dalszej współpracy.

The Voice of Poland daje szansę młodym wokalistom na zaistnienie w branży muzycznej i rozwijanie swojej kariery.

14. edycja The Voice of Poland, którą jak wiadomo, wygrał Jan Górka, już za nami. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny sezon, w którym będą mogli zobaczyć i posłuchać nowych utalentowanych uczestników, którzy marzą o zaprezentowaniu swojego talentu i tworzeniu własnej muzyki.

Okazuje się, że w 15 edycji The Voice of Poland nastąpić mogą jednak spore zmiany.

Tomson i Baron odejdą z The Voice of Poland?

Jak doskonale pamiętają wszyscy widzowie, w poprzedniej edycji The Voice of Poland trenerami byli Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk, a także Tomson i Baron.

Jak donosi serwis Pudelek.pl, krążą doniesienia o możliwych zmianach w składzie jury w 15 sezonie The Voice of Poland. Według źródła ich informacji z TVP, program planuje przyciągnąć do “dorosłej” edycji jurora znanego dotychczas z udziału w The Voice Kids, czyli Dawida Kwiatkowskiego.

Co ciekawe, z programem prawdopodobnie pożegnać się mają wszyscy dotychczasowi jurorzy!

“Produkcja szykuje całkowicie nowe otwarcie, najpewniej nikt nie zachowa posady jurora. Na pewno TVP nie chce stawiać na “diwy”, jak Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na giełdzie nazwisk pojawił się Dawid Kwiatkowski, którego produkcja chętnie zobaczyłaby w roli jurora” – czytamy

Jeśli informacje te się potwierdzą, oznaczać to będzie, że w kolejnym sezonie widzowie nie zobaczą między innymi także Tomsona i Barona, którzy od wielu edycji byli trenerami w talent show. Póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie.

Baron, Tomson, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej