„The Voice of Poland”: Będą zmiany w składzie jurorskim?! Kto straci posadę trenera…

14 listopada 2021
Przez: : M.J

Na naszych ekranach emitowana jest obecnie już 12. edycja programu The Voice of Poland. Jak podaje teraz jeden z portali, nie wszyscy trenerzy spełnili wymagania produkcji programu, dlatego też szykują się spore zmiany w jurorskim składzie. Kogo nie zobaczymy już w roli trenera?

The Voice of Poland 12

Program Telewizji Polskiej cieszy się sporą popularnością, dlatego też na naszych ekranach wyemitowano już 12. edycję The Voice of Poland. Tym razem w jurorskich fotelach zasiedli niezastąpieni Tomson i Baron, którzy są w programie od pierwszego sezonu. Po przerwie w programie pojawili się również Marek Piekarczyk oraz Justyna Steczkowska. Natomiast debiutantką w tej roli została Sylwia Grzeszczak.

Zobacz także: Pierwsze odcinki na żywo w 12. edycji! Kto odpadł?

The Voice of Poland 12.
Jury 12. edycji The Voice of Poland.

Nie da się ukryć, że już od początku widzowie niejednokrotnie nie zgadzali się z wyborami jurorów, co głośno wyrażali w sieci. W sieci zawrzało również po decyzjach Marka Piekarczyka, czy Sylwii Grzeszczak. Jak się okazuje, jury w tym składzie nie do końca spełniło wymagania produkcji.

Jak podaje portal Pudelek, szykują się spore zmiany i wiele wskazuje na to, że w kolejnej edycji nie zobaczymy już Sylwii Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak odejdzie z The Voice of Poland?

Informator powyższego portalu podkreślił, że program stracił nieco nie oglądalności i jako pierwszą do zwolnienia typuje się właśnie debiutantkę w roli jurorki:

“To się nie sprawdziło. Program ma niską oglądalność w porównaniu z poprzednimi sezonami. Na sto procent wymieniona zostanie Sylwia Grzeszczak”

Zobacz także: Kto wygrał The Voice of Poland! Wszyscy zwycięzcy!

Osoba z produkcji The Voice of Poland w rozmowie z Pudelkiem zaznaczyła również, że wśród jurorów nie ma tzw. chemii. Producenci show już zaczęli się rozglądać za nowymi trenerami, którzy przyciągnęliby widza.

“Między tym jury nie ma w ogóle chemii. Nie rozmawiają ze sobą nawet poza kamerami. Sylwia Grzeszczak jest bardzo zestresowana, pisze się jej teksty na kartkach przed “lajwem”. Jurorzy zwykle między występami dyskutują, śmieją się, żartują, a tutaj tylko siedzą i cisza. Produkcja już się rozgląda za nowymi wokalistami, z którymi mogliby współpracować przy kolejnych edycjach”. – podaje Pudelek.

Choć na potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać, to już jesteśmy ciekawi, kto znajdzie się w składzie jurorskim kolejnej edycji The Voice of Poland.

Kto sprawdziłby się w roli trenera? Macie swoje typy?

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak jest po raz pierwszy w jury The Voice.

Źródło: Pudelek / Instagram The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej