“The Voice of Poland” Wielcy zwycięzcy wszystkich edycji!

30 października 2021
Przez: : M.J

To spektakularne widowisko muzyczne odniosło ogromny sukces na całym świecie. Polska edycja cieszy się bardzo dużą popularnością, ponadto jest emitowana na antenie TVP 2 od 2011 roku, o czym świadczy oglądalność, która sięga około 2 mln widzów w każdym z sezonów! Poznajcie dotychczasowych zwycięzców The Voice of Poland! Zobaczcie!

Zasady programu The Voice of Poland

The Voice of Poland to widowisko muzyczne podczas którego jurorzy szukają wybitnie uzdolnionych i wrażliwych na muzykę osób, z których wybiorą ten jeden najlepszy głos w Polsce.

Program składa się z 4 etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu i Finału.

Przesłuchania w ciemno: to etap, w którym jury zasiada na czerwonych fotelach i bierze pod swoje skrzydła po 12 osób, które wcześniej śpiewająco ich do siebie przekonały.

Bitwy: czyli muzyczne starcia wokalistów podzielonych na duety, z których zostają najlepsi.

Nokaut: to kradzież wokalistów, którzy będą siedzieć na gorących krzesłach. Na tym etapie wyłoniona zostaje czwórka finalistów, która przechodzi do finału widowiska muzycznego.

Finał: czyli meritum programu. Zwycięzca otrzymuje tytuł “The Voice of Poland ”- najlepszy głos oraz kontrakt płytowy z wytwórnią Uniwersal Music Polska.

W fotelach trenerskich mogliśmy zobaczyć ikony polskiej sceny muzycznej tj. Edyta Górniak, Thomson & Baron, Piasek, Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek i wielu wielu innych. O tym, kto ma najlepszy głos w Polsce, decydują widzowie, wysyłając SMS-y. Mają również możliwość rozmowy na żywo i komentowania, co świadczy o najbardziej interaktywnym projekcie muzycznym na polskim rynku.

Zobacz także: Piotr Lato, czyli Picia z Big Brothera wystąpi w The Voice of Poland!

Wszystkie edycje wyłoniły prawdziwe talenty muzyczne. Na scenie wystąpiło ponad 1000 osób, które zaśpiewały ponad 1500 piosenek polskich i zagranicznych. Towarzyszyły temu niesamowite emocje. Dzięki programowi The Voice of Polandotworzyły się drzwi dla wielu uzdolnionych ludzi. Swoją drogę do sławy otrzymali między innymi: Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski, Sarsa, Antek Smykiewicz i inni.

Wielcy zwycięzcy The Voice of Poland!

Pierwsza edycja!

Zwycięzcą pierwszej edycji show był podopiecznym bezkompromisowego muzyka Adama Darskiego , Darek Ukeje. Ten charyzmatyczny rockmen brał udział w Szansie na Sukces , a w 2016 roku wydał swój pierwszy album “Ukeje”.

Druga edycja!

Druga edycja należała do Natalii Sikory, która swoją karierę muzyczną zaczęła w wieku 13 lat. Związana była z teatrem “Rondo” oraz zespołem “Magmen”. Ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów muzycznych. W programie wykonała utwór “Cry Baby” z repertuaru Janis Joplin.

Trzecia edycja!

Trzecią edycję wygrał uczestnik drużyny Marii Sadowskiej, Mateusz Ziółko. Związany muzycznie z grupą “Detox” oraz “Queen Story”. Obecnie bierze udział w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Czwarta edycja!

Juan Carlos Cano to zwycięzca czwartej edycji programu. Podopieczny Marysi Sadowskiej, pochodzący z Meksyku o mocnym rockowym głosie.

Piąta edycja!

Serca widzów piątej edycji skradła grająca na saksofonie Aleksandra Nizio. Dziewczyna jest związana z zespołem ludowym “Zawierucha”. Już wkrótce będzie miał miejsce jej pierwszy singiel zatytułowany “Czas zapomnieć”.

Szósta edycja!

Zwycięzca szóstej edycji to Krzysztof Iwaneczko, który oddał swoją nagrodę na cele charytatywne. 20-letni student jazzu z drużyny Marii Sadowskiej przeznaczył 50 tysięcy złotych na hospicjum w Przemyślu, a statuetkę przeznaczył na licytacje.

Siódma edycja!

Mateusz Grędziński zwycięzca siódmej edycji show. Wykonawca pokonał różne przeciwności losu, które stawały mu na drodze do zwycięstwa np. podczas wykonywania utworu Justina Biebera nie zadziałał mu mikrofon, lecz pomimo tego zdołał pokonać konkurencję i został jednym z najlepszych głosów w naszym kraju.

Ósma edycja!

Podopieczna Michała Szpaka zwyciężczynią ósmą edycji programu. Marta Gałuszewska, to właśnie ta dziewczyna podbiła serca telewidzów, co doprowadziło ją do zwycięstwa. Wydała singiel pod tytułem “Nie mów mi nie”, który nie raz mogliśmy usłyszeć w wielu stacjach radiowych w całej Polsce.

Dziewiąta edycja!

Dziewiątą edycję The Voice of Poland zwyciężył Marcin Sójka, którego trenerką była Patrycja Markowska. Zachwycił swoim głosem wszystkich jurorów. W 2000 roku wziął udział w musicalu “Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym Roma. W finale show pokonał między innymi Anię Deko z drużyny Grzegorza Hyżego, która była naprawdę mocnym przeciwnikiem. Jego singiel Zaskakuj Mnie do tej pory grają wszystkie stacje radiowe w naszym kraju!

Dziesiąta edycja!

Alicja Szemplińska zwyciężyła jubileuszową, 10. edycję The Voice of Poland! W finale znalazła się również Daria Reczek z ekipy Michała Szpaka, Damian Kulej z teamu Kamila Bednarka i Tadeusz Seibert, który trafił pod skrzydła Margaret.

Alicja Szemplińska
Ala zwyciężyła 10. edycję The Voice.

Jedenasta edycja!

Decyzją widzów wielki finał jedenastej edycji „The Voice of Poland” wygrał KRYSTIAN OCHMAN zdobywając miano najlepszego głosu tej edycji, kontrakt z wytwórnią muzyczną oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych!

Krystian Ochmann.
Krystian Ochamn.

Dwunasta edycja!

Jesienią 2021 roku wystartowała już 12. edycja The Voice of Poland. Kto tym razem dołączy do ekipy zwycięzców i zostanie najlepszym głosem w Polsce? Tego dowiemy się już niebawem!

Zobacz także: Niesamowite Bitwy w The Voice of Poland 12.

Oglądacie “The Voice of Poland”?

Źródło: Instagram The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej