„The Voice of Poland”: Będzie 13. edycja programu! Szykują się wielkie zmiany!

20 listopada 2021
Przez: : M.J

Już niebawem końca dobiegnie 12. edycja flagowego programu Telewizji Polskiej The Voice of Poland. Jak się okazuje, już niebawem po raz kolejny zobaczymy talent-show, w którym jednak dojdzie do sporych zmian. Co wiemy na temat 13. edycji The Voice of Poland?

The Voice of Poland 12

Obecnie na naszych ekranach emitowana jest już 12. edycja talent-show Telewizji Polskiej, która za każdym razem gromadzi sporo widzów przed ekranami. Tym razem w czerwonych fotelach w rolach trenerów zasiedli- Tomson i Baron, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz debiutantka w tej roli Sylwia Grzeszczak.

Jury w The Voice of Poland.
Jury w 12. edycji The Voice of Poland.

To właśnie oni dostali szansę wykazania się w roli trenerów. Program cieszy się sporą oglądalnością, dlatego też nie dziwi fakt, że stacja planuje już kolejne edycje The Voice of Poland.

“TVP wykupiła licencję na kolejne trzy edycje programu “The Voice of Poland”, więc nowe edycje na pewno będą”

Jak donosi jeden z portali, dojdzie również do sporych zmian.

Kto w jury 13. edycji The Voice of Poland ?

W mediach pojawiają się również doniesienia, że dojdzie do zmian w składzie jurorskim. Ze stanowiskiem trenera ma się pożegnać co najmniej jeden z dotychczasowych jurorów.

Zobacz także: Zmiany w jury! Kogo nie zobaczymy w The Voice of Poland 13?

Produkcja jest pewna, że musi zmienić skład jurorski, aby przyciągnąć widzów przed ekrany.

“ Ale z innym jury. To się nie sprawdziło. Program ma niską oglądalność w porównaniu z poprzednimi sezonami”.- czytamy na portalu Pudelek.

Na oficjalne oświadczenia produkcji zapewne przyjdzie nam chwile poczekać. Niemniej jednak jest to dobra wiadomość dla osób, które zawsze chciały spróbować swoich sił w tym programie i zostać najlepszym głosem w Polsce.

Co myślicie o nadchodzących zmianach? Oglądacie The Voice?

Źródło: Instagram The Voice of Poland / Pudelek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej