„The Voice of Poland”: Kto zaśpiewa w półfinale? Drugi odcinek na żywo dostarczył wielu emocji!

20 listopada 2021
Przez: : M.J

Wielki finał 12. edycji The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami. W drugim odcinku na żywo na scenie zobaczyliśmy 13 uczestników, którzy walczyli o wejście do półfinału. Dla kogo przygoda z programem dobiegła końca? Przekonajcie się!

The Voice of Poland 12

Nie da się ukryć, że fani programu The Voice of Poland od początku trwania nowej edycji oczekują odcinków na żywo, w których uczestnicy programu walczą o wejście do wielkiego finału. W 12. edycji poziom jest bardzo wysoki, a każdy z trenerów marzy o tym, aby to właśnie jego podopieczny został najlepszym głosem w Polsce.

Zobacz także: Przypominamy wszystkich zwycięzców The Voice of Poland!

W pierwszym odcinku na żywo z programem pożegnało się czterech uczestników i tym samym każdy z trenerów ma już tylko trójkę podopiecznych, którzy walczą o przejście do kolejnego etapu. W drużynie Justyny Steczkowskiej jest jedyny duet w programie, a śpiewające siostry niejednokrotnie zachwycały nas swoim wokalem. Czy udało im się przejść do kolejnego odcinka?

The Voice of Poland.
Jedyny duet w The Voice of Poland.

Zobaczcie, kogo już nie zobaczymy na ekranie.

Kto odpadł z The Voice of Poland?

W odcinkach na żywo zasady są proste. Na początku to widzowie decydują o tym, kto z trójki uczestników przechodzi dalej. Następnie kolejną osobę wybiera trener danej drużyny.

Drużyna Justyny Steczkowskiej to cztery kobiety o naprawdę mocnych wokalach: duet Ada Owczarczyk i Paulina Szymlek, Marta Burdynowicz oraz Monika Wiśniowska-Basel. Głosami widzów dalej przeszła Marta Burdynowicz. Z programem, decyzją Justyny pożegnały się siostry.

Druga drużyna w odcinku na żywo to team Sylwii Grzeszczak. Na scenie zaśpiewali dla nas: Igor Kowalski, Rafał Kozik oraz Julia Stolpe. Widzowie zdecydowali, że to Rafał Kozik przechodzi do kolejnego odcinka na żywo. Na tym etapie decyzją Sylwii, swoją przygodę z programem zakończył Igor Kowalski .

Z drużyny Marka Piekarczyka na scenie zobaczyliśmy: Annę Hnatowicz, Karolinę Robinson oraz Bartosza Madeja. Dzięki widzom do półfinału dostał się Bartosz. Po raz ostatni zaśpiewała dla nas decyzją Marka, Anna Hnatowicz.

Drużyna Afro zaprezentowała się na scenie w składzie: Paula Gołębiowska, Wiktor Dyduła oraz Wiktor Michałowski. Najwięcej głosów od widzów otrzymał Wiktor Dyduła. Drugi odcinek na żywo okazał się ostatnim dla Wiktora Michałowskiego.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak odpowiedziała hejterom! Co sądzi i krytyce w sieci?

Zgadzacie się z takimi wyborami jury? Kto jest waszym faworytem?

Źródło: TVP2 / Instagram The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej