“The Voice of Poland”: Marina zostanie jurorką show?! Doda się wygadała!

16 stycznia 2023
Przez: : M.S.

Według Doroty Rabczewskiej w kolejnej edycji programu The Voice of Poland na fotelu jurora zasiądzie… Marina! Doda jednak wciąż ma nadzieję, że w końcu uda jej się przekonać do siebie produkcję muzycznego talent show i artystka zostanie trenerką.

The Voice of Poland

The Voice of Poland to niewątpliwie z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych przez widzów programów muzycznych w Polsce. Talent show emitowane jest w Polsce od 2011 roku i nadal cieszy się sporą oglądalnością i sympatią widzów.

W ciągu 11 lat w programie dość często zmieniało się grono jurorskie. Na fotelach trenerów The Voice of Poland zasiadali m.in: Nergal, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Maria Sadowska, Edyta Górniak, Margaret, Michał Szpak, Marek Piekarczyk, Sylwia Grzeszczak Kamil Bednarek, Tomson i Baron z Afromental, Lanberry i inni.

Nie da się ukryć, że rola trenera w muzycznym talent show jest marzeniem wielu gwiazd muzyki. Jedną z nich z pewnością jest Doda, która nie ukrywa, że udział w The Voice of Poland byłby spełnieniem jej marzeń. Już od wielu lat artystka wyraża chęć trenowania uczestników muzycznego talent show, jednak dotychczasowe szefostwo nie sprzyjało jej osobie.

Doda, SK:, , fot. AKPA

Marina jurorką VoP?

Przypomnijmy, że wokalistka ubolewała nad tym, że ma zakaz pokazywania się w stacji TVP. Jednak teraz, gdy władza Telewizji Polskiej się zmieniła i zarówno Jacek Kurski, jak i jego żona Joanna Kurska odeszli ze stacji, Doda ma szansę na udział w The Voice of Poland?

ZOBACZ TAKŻE: Zmiany w The Voice Senior 4

W rozmowie z Party Doda nie ukrywała, że liczyłaby na taki obrót sytuacji, jednak przyznała, że słyszała, że jeden z foteli jurorskich jest już ponoć obsadzony. Według piosenkarki nową trenerką w kolejnej edycji The Voice of Poland ma być … Marina!

“Oj oby, słyszałam, że Marina tam ma usiąść. Może w kolejnej edycji się uda. Może zmieniają się osoby, które mi nie sprzyjały i zamykały przede mną drzwi. Może kiedyś uda się podzielić wiedzą w tym programie”

Marina Łuczenko, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Dorota dodała, że nie ma pojęcia, skąd u Joanny Kurskiej jest niechęć do niej. Piosenkarka zapewniła, że gdyby wiedziała, to na pewno chciałaby to rozwiązać

“Nie mam pojęcia, gdybym wiedziała, to bym potrafiła to jakoś rozwiązać, lub próbować wytłumaczyć, że jakkolwiek wymyśliła powód braku sympatii do mnie, to jest on irracjonalny” – powiedziała Dorota.

Myślicie, że rzeczywiście Marina będzie nową jurorka The Voice of Poland? Czy może Waszym zadaniem to Doda bardziej nadaje się na trenerkę muzycznego talent show?

Źródło: party, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej