“The Voice Senior”: Telewizja Polska żegna się z Martą Manowską! Kto ją zastąpi?

11 sierpnia 2022
Przez: : M.J

W Telewizji Polskiej nadchodzą wielkie zmiany. Jak się okazuje, Marta Manowska żegna się z posadą prowadzącej uwielbiany program The Voice Senior. Co z resztą programów, w których brała udział? Kto zastąpi Manowską w muzycznym show dla seniorów? Poznajcie odpowiedź na te pytania.

Kariera zawodowa Marty Manowskiej

Marta Manowska bez wątpienia była do tej pory jedną z największych gwiazd stacji Telewizji Polskiej. Dziennikarka była prezenterką telewizyjną oraz gospodynią wielu programów, które pokochali Polacy. Marta nie tylko wspierała seniorów, którzy odważyli się sięgnąć po swoje marzenia występując w muzycznym programie The Voice Senior. Była również wsparciem dla seniorów, którzy zgłosili się do programu Sanatorium miłości, będąc przy tym świadkiem wielu nowych miłości, ale także przyglądała się poszukiwaniom swojej drugiej, wymarzonej połówki przez rolników w programie Rolnik szuka żony.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony: Marta Manowska wyciągnęła pomocną dłoń do Bogusi po śmierci Krzysztofa. Piękny gest!

Choć większości z nas te programu kojarzą nam się właśnie z Martą, jak się okazuje, prezenterka nie wystąpi w najnowszej edycji muzycznego show dla seniorów.

Marta Manowska
Marta Manowska

Manowska żegna się z The Voice Senior

Jak podaje portal Pomponik, Marta Manowska nie jest już ulubienicą prezesa TVP – Jacka Kurskiego, a jej notowania uległy pogorszeniu, przez co dziennikarka żegna się z rolą prowadzącej:

“Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji „The Voice Senior” i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku”

Choć nie podano jeszcze nazwiska osoby, która zastąpi Martę wiadomo, że będzie to jedna z czołowych prezenterek Telewizji Polskiej:

“Manowską zastąpi któraś z prezenterek pracujących w TVP, na pewno nie będzie to nikt z zewnątrz. Wśród nazwisk wymienia się Idę Nowakowską, Kasię Cichopek i Małgorzatę Tomaszewską. Trwają rozmowy, a ostateczna decyzja zostanie podjęta lada moment” – informuje źródło tabolidu.

Marta Manowska nie zabrała głosu w tej sprawie. Nie wiadomo również jak wygląda jej sytuacja w pozostałych programach Telewizji Polskiej. Na te informacje musimy jeszcze poczekać.

Wyobrażacie sobie program bez udziału Marty Manowskiej?

Źródło: Pomponik, Instagram Marty Manowskiej, The Voice Senior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej