“Rolnik szuka żony”: Marta Manowska wyciągnęła pomocną dłoń do Bogusi po śmierci Krzysztofa. Piękny gest!

9 czerwca 2022
Przez: : M.J

Marta Manowska od początku jest gospodynią programu Rolnik szuka żony i niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć, że czuje się odpowiedzialna za jego bohaterów. Po tym, jak media obiegła informacja o śmierci Krzysztofa z 8. edycji matrymonialnego show, prowadząca postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń do Bogusi.

Śmierć Krzysztofa Pachuckiego

Informacja o śmierci jednego z bohaterów 8. edycji programu Rolnik szuka żony wstrząsnęła widzami. Rolnik, który zgłosił się do programu aby zapełnić pustkę w sercu po odejściu żony, niemal od razu zapałał uczuciem do Bogusi, której oświadczył się już po kilku dniach, co mogliśmy zobaczyć na swoich ekranach.

W listopadzie ubiegłego roku Krzysztof i Bogusia wzięli ślub, a na weselu obecni byli nie tylko pozostali bohaterowie 8. edycji, ale również Marta Manowska, która nie ukrywała, że była to jedna z najlepszych imprez weselnych, na której miała okazję się bawić.

“To jest najlepsze wesele, na jakim byłam🌪 Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość 🤍💍 Swatka! Ps. Wracam na parkiet!”

Bogusia i Krzysztof wzięli ślub.
Marta Manowska na weselu Bogusi i Krzysztofa.

Bez wątpienia tragiczna informacja była ciosem dla prowadzącej program, która od samego początku była obecna w związku Bogusi i Krzysztofa. Jak donosi teraz Super Express, prowadząca Rolnik szuka żony zdecydowała się na poruszający gest w stronę Bogusi.

Marta Manowska wspiera Bogusię po śmierci Krzysztofa

Osoba z bliskiego otoczenia Bogusi i Krzysztofa zdradziła, że Marta Manowska nie tylko złożyła kondolencje wdowie, ale również udostępniła jej swój prywatny numer telefonu. Po raz kolejny również pokazała, że jest osobą z ogromnymi pokładami empatii.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe informacje w sprawie śmierci Krzysztofa z “Rolnik szuka żony”. Miał zaskakujące plany…

“Jak ujawnia nam jeden z bliskich znajomych Bogusi, prowadząca “Rolnik szuka żony” podała zrozpaczonej kobiecie swój prywatny numer telefonu. Wdowa może liczyć na jej wsparcie i dobre słowo, chociaż w sytuacji, w której się znalazła, trudno mówić o pocieszeniu”– czytamy w SE.

Bez wątpienia Bogusia przechodzi teraz ciężkie chwile i minie jeszcze sporo czasu, zanim otrząśnie się po śmierci ukochanego męża.

ZOBACZ TAKŻE: Co stanie się z majątkiem po Krzysztofie z ,,Rolnik szuka żony’’? Bogusia odziedziczy jego posiadłość?

ZOBACZ TAKŻE: Grób Krzysztofa z “Rolnik szuka żony” tonie w kwiatach! Uwagę zwraca wieniec od Bogusi…

Źródło: Super Express / Instagram Marty Manowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej