“The Voice Senior”: Wiemy, kto zastąpi Martę Manowską w roli prowadzącej! To jedna z największych gwiazd TVP!

12 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Kilka dni temu do mediów trafiły informacje o tym, że dotychczasowa prowadząca The Voice Senior, Marta Manowska nie pojawi się w kolejnej edycji programu. To dość zaskakująca wiadomość, tym bardziej, że gospodyni muzycznego talent-show dla seniorów świetnie sprawdzała się w tej roli. Wiadomo już, kto zastąpi Manowską w roli prowadzącej The Voice Senior. To jednak z największych gwiazd TVP.

Manowska odchodzi z The Voice Senior

The Voice Senior to program typu talent-show przeznaczony dla osób w podeszłym wieku. Od samego początku ta formuła The Voice bardzo przypadła do gustu widzom, którzy z wielkim zaangażowaniem śledzą wokalne popisy uczestników. Od samego wspierała ich Marta Manowska, która świetnie sprawdzała się zarówno w roli prowadzącej, jak i także właśnie dobre duszy dla seniorów.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca wiadomość o tym, że Marta Manowska nie pojawi się w kolejnej edycji The Voice Senior. Zapewniano, że jej rolę przejmie osoba dobrze znana widzom z TVP, jednak wówczas nie zdradzono, kto poprowadzi nową odsłonę muzycznego talent show dla seniorów.

Kto zastąpi Manowską w The Voice Senior?

Podczas piątkowego wydania porannego programu śniadaniowego w TVP Pytanie na śniadanie w końcu ujawniono, kto zastąpi Martę Manowską w The Voice Senior. Jak przypuszczano w tej roli niebawem zobaczymy jedną z największych gwiazd TVP. Gospodynią 4. edycji The Vocie Senior została bowiem Małgorzata Tomaszewska, która dotychczas prowadziła The Voice of Poland.

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której zresztą dziś już też nie ma wśród nas. Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci” – wyznała Tomaszewska.

U boku prezenterki pojawi się Rafał Brzozowski, który poprowadził już dwa poprzednie sezony. Jak się jednak okazuje to niejedyna zmiana w tym formacie. Jak zapewnia produkcja, w nowej edycji The Voice Senior pojawią się inne zmiany, o których dowiemy się wkrótce.

Co zatem z dalszą karierą Marty Manowskiej w Telewizji Polskiej. Prezenterka nie ma co narzekać na brak pracy, gdyż z jesienna ramówką TVP startuje 9. edycja Rolnik szuka żony, a także kolejna odsłona Sanatorium Miłości, których gospodynią jest właśnie Marta.

Źródło Pytanie na śniadanie, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej