To Baron zostawił Blankę? Znamy powód rozstania najgorętszej pary show-biznesu!

6 października 2020
Przez: : M.J

Zapewne mało kto mógł się spodziewać, że jeden z najgorętszych związków w polskim show-biznesie skończy się tak niespodziewanie. Czy to Baron zostawił Blankę? A może to pisarka miała już dosyć życia w związku? Zobaczcie, co donosi jeden z portali!

Związek Blanki i Barona był jednym z najgłośniejszych w 2020 roku. Chociaż para początkowo ukrywała się ze swoim uczuciem, to sprytni paparazzi szybko przyłapali ich na romantycznych spacerach brzegiem Bałtyku. Kiedy tylko wspólne zdjęcia muzyka i pisarki wyciekły do sieci, nie było chyba dnia, aby media nie rozpisywały się na ich temat.

Blanka i Baron
Źródło:
https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Co więcej, oni sami z czasem chętnie pokazywali, jak układa się ich relacja. Nie brakowało romantycznych kolacji, koncertów Barona dla Blanki, czy wspólnych wakacji w romantycznym greckim kurorcie. Dodajmy, że ta dwójka aż dwa razy wybrała się na luksusowe greckie wakacje, a już niebawem mieli razem polecieć do Egiptu, gdzie Blanka mogłaby się w końcu oddać swojej pasji, którą jest kitesurfing.

Spostrzegawczy internauci szybko zauważyli, że jest coś na rzeczy, kiedy okazało się, że pisarka poleciała sama na wakacje. Fani tej dwójki nie omieszkali zapytać o to Lipińskiej i jak się okazało, na to pytanie odpowiedział sam Aleksander. Jak zaznaczył, każdy z nich potrzebował chwili swobody, aby oddać się swoim pasjom. Trzeba zaznaczyć, że po odpowiedzi muzyka nikt nie pomyślał nawet, że to koniec ich gorącej relacji!

To baron zostawił Blankę? Znamy prawdę rozstania najgorętszej pary show-biznesu

Najwidoczniej Lipińska nie chciała, aby media snuły domysły i sama poinformowała o zakończonym związku z muzykiem.

Zobaczcie: Lipińska i Baron rozstali się! Pisarka wystosowała oświadczenie!

Blanka i Baron

Teraz jeden z portali dotarł do informacji, z których wynika, że to podejście do związków poróżniło tę dwójkę. Aleksander liczył na dobrą zabawę i wolność, jednak Blanka zaangażowała się bardziej, niż myślała, że może. Jak również donosi portal Plotek, Lipińska chciała wejść na kolejny etap związku, co nie spodobało się Alkowi:

“Baron wchodził w tę relację z przeświadczeniem, że to będzie dobra zabawa, a sama Blanka zdawała się go w tym upewniać. Świetnie się razem bawili, ale przez kwarantannę szybko zostali rzuceni na głęboką wodę. Okazało się, że Blanka zaangażowała się nieco bardziej, a gdy życie wróciło do normy, a Baron do swoich obowiązków i rozrywek, rzeczywistość była dla nich mniej łaskawa. Ona chciała wejść na kolejny etap i oczekiwała zaangażowania, a on zawsze był i będzie wolnym strzelcem. Nie na to się pisał, to typ rockmana i artysty, który potrzebuje przestrzeni. A w tym związku zrobiło się duszno. Wybuchowy charakter Blanki nie pomaga”

Jak do tej pory, żadne z nich nie odniosło się do domysłów mediów. Niemniej jednak czas pokaże, czy to naprawdę koniec najgorętszej pary w polskim show-biznesie, czy jednak po chwili wytchnienia zatęsknią za swoim towarzystwem.

Jak myślicie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej