To koniec Ekipy! Wersow przekazała smutne wieści…

Słowa kluczowe:
ekipafrizwersow
18 maja 2022
Przez: : KS

To koniec Ekipy Friza? Wersow w jednym z najnowszych filmików Lexy Chaplin, gdzie wystąpiła w roli gościa, wyjawiła, że zbliża się ważny moment w życiu każdego z ekipowiczów. Czy przyszedł czas, aby każdy z nich poszedł w swoją stronę?

Koniec Ekipy?

Nie da się ukryć, że Ekipa Friza od dłuższego czasu tworzy najpopularniejszą grupę youtuberów w Polsce. Na przestrzeni lat twórcy internetowi pod czujnym okiem Friza zrealizowali wiele projektów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Razem zwiedzają świat, nagrali płytę, stworzyli teledyski, a we pracy na pewno pomocne okazało się mieszkanie pod jednym dachem.

Friz, Wersow, Tromba, Mini Majk i reszta mieszkają razem od ponad dwóch lat. Trzeba przyznać, że willa, którą wynajmują od sierpnia zeszłego roku robi naprawdę ogromne wrażenie. Oprócz tego, że dzieli się na trzy duże części, ma basen, pokój gier oraz miejsce do streamowania.

Zobacz także: Nowe smaki lodów Ekipy podbiją rynek?

Koniec Domu Ekipy

W odcinku Lexy Chapli na Youtube z serii mukbang Weronika Sowa zdradziła kilka planów na przyszłość nie tylko swoją i jej narzeczonego Karola Wiśniewskiego, ale także pozostałych Ekipowiczów.

Lexy Wersow
Nadciąga koniec Ekipy?

Jedno z pytań, które Lexy skierowała do Wersow dotyczyło wyprowadzki z domu, gdzie aktualnie mieszka cała Ekipa. Weronika zdradziła, że umowa wynajmu obowiązuje ich jedynie do sierpnia. Gospodyni odcinka udało się jednak pociągnąć ją nieco bardziej za język. Sowa wyznała:

,,Teraz już każdy idzie na swoje, więc ja będę mieszkać z Karolem. Sami, z Chmurką. (…) To dla nas taki test, że wiesz, my po pół roku bycia w związku zamieszkaliśmy razem w Domu Ekipy.”

Wszystko więc wskazuje na to, że jeszcze przed początkiem sierpnia, wszystkich Ekipowiczów czeka przeprowadzka. Mimo, że narzeczona Karola Wiśniewskiego nie wyjawiła, czy planują przeprowadzkę do innego domu, czy mieszkania, Lexy wydawała się być przekonana, że to pierwsza z opcji. Na pytanie, gdzie teraz zamieszkają Wersow i Friz, youtuberka odpowiedziała:

,,Nie chce jeszcze zdradzać, bo też będę nagrywać z tego film na mój kanał i nie chce zapeszać.

Jednakże, Weronika zapewnia, że to nie koniec Ekipy, a relacje między nimi nie ulegną zmianie. Nadal wspólnie będą tworzyć kontent i spotykać się bez kamer.

Jak myślicie, różne miejsca zamieszkania wpłyną na dalszą współpracę Ekipy? Ich relacje przetrwają?

źródło: Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej