To koniec kariery Quebonafide! Raper wydał oświadczenie!

12 października 2021
Przez: : M.S.

Ostatni wpis na Instagramie jednego z najbardziej znanych raperów wstrząsnął jego fanami. Czy to koniec kariery Quebonafide? Artysta szykuje niespodziankę!

Co wiemy o Quebonafide?

Quebonafide, czyli Jakub Grabowski to 30-letni raper, który zdobył ogromną popularność w polskim rapie. Do tej pory Quebo wydał cztery albumy- EzoterykaEgzotykaSoma 0,5 mg oraz Romantic Psycho, które wzbudziły spory zachwyt wśród fanów muzyki hip hopowej. Ponadto ostatnia płyta okazała się wielkim zaskoczeniem, gdyż raper początkowo zmienił mocno wizerunek, co później okazało się jedynie chwytem marketingowym, jednak utwory, które znalazły się na Romantic Psycho znacznie różniły się od poprzednich dzieł artysty.

Kim jest Quebonafide?
Quebonafide – Kuba Grabowski

Prywatnie Quebo od kilku lat spotyka się z piosenkarką Natalią Szroeder, która to jest adresatką wielu utworów Kuby.

Quebonafide kończy karierę!

Fani Quebo od dłuższego czasu oczekiwali trasy koncertowej rapera. W końcu muzyk poinformował, że niebawem spotka się ze swoimi wielbicielami oraz przeprosił swoich fanów z to, że tak długo odwlekał koncerty:

Bardzo dziękuję wszystkim za wyrozumiałość. Bardzo dziękuję wszystkim za cierpliwość. Chciałbym trochę wytłumaczyć się z jakiego powodu tak długo czekaliśmy z ogłoszeniem dotyczącym trasy. Jak wiecie, przez ostatnie trzy lata graliśmy tylko pojedyncze koncerty. Uwierzcie mi, że tęsknie za tym podobnie jak większość z was. Dodatkowo decyzja, którą podjąłem wymagała ode mnie chwili czasu. Dopieszczenia wszystkich szczegółów. A przede wszystkim utwierdzenia się w przekonaniu, że jest ona słuszna i przemyślana. Bardzo często w moim muzycznym (i nie tylko) życiu zdarzało mi się zmieniać zdanie. A właściwie weryfikować je z dnia na dzień. Co za tym idzie, myślę, że bardzo często w oczach ludzi wychodziłem na osobę nieodpowiedzialną i niezdecydowaną. Uwierzcie mi jednak, że zawsze kiedy wiązało się to z takim poważnymi decyzjami jak ta, którą za chwilę ogłoszę, brałem pod uwagę wszystkie zobowiązania związane z tym i umiałem być konsekwentny…” – zaczął wpis Kuba.

https://www.instagram.com/p/CU7Yv4xs1Wx/

Niestety, Quebonafide zaszokował swoich obserwatorów, gdyż zapowiedział, że będzie to jego … ostatnia trasa koncertowa!

“Podjąłem decyzję, że trasa koncertową, którą zagramy w przyszłym roku, będzie ostatnią trasą koncertową, jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jak jakąś intrygę lub kolejną grę z moje strony. Oczywiście zamierzam was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na pożegnalne koncerty postaci, którą towarzyszyłem wam i wy jej przez ostatnie kilka lat.”

Podkreślił jednak, że szykuje się spektakularne wydarzenia, na które już zaprasza miłośników swojej twórczości:

Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie. Mam nadzieję. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wyrozumiałość

Zobacz także: Wspólny występ Natalii Szroeder i Quebo

Myślicie, że Quebo rzeczywiście kończy swoją przygodę z rapem, czy jest to raczej pożegnanie z jego dotychczasowym wizerunkiem i teraz artysta będzie występował pod inną nazwą?

Źródło: Instagram Quebonafide

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej