Połącz się z nami

To koniec małżeństwa księżnej Kate i księcia Williama!? Szokująca okładka tabloidu!

News

To koniec małżeństwa księżnej Kate i księcia Williama!? Szokująca okładka tabloidu!

Czyżby miał się powtórzyć skandal z księciem Karolem i księżną Dianą? Tym razem to amerykański tabloid dotarł do informacji, na temat księżnej Kate i księcia Williama, którzy mieli zdecydować się na rozwód! Na pewno jest to wielki szok dla mieszkańców Wielkiej Brytanii!!

Jak już powszechnie wiadomo, cała Wielka Brytania, śledzi losy rodziny królewskiej, która jest bardzo szanowana na Wyspach. Już od jakiegoś czasu, w mediach pojawiają się plotki, na temat rzekomego konfliktu pomiędzy Meghan Markle i księżną Kate. Jednak teraz pojawiły się całkiem nowe doniesienia, które bez dwóch zdań przysłoniły konflikt obu pań, a cała Anglia zamarła na widok jednej z okładek amerykańskiego tabloidu!

Jak możemy przeczytać, magazyn „Globe”, który jest wydawany w Stanach, miał dotrzeć do bardzo niepokojących doniesień. Najnowsze wieści, jak twierdzi, są wprost z Pałacu Kensington. Jak już wcześniej pisaliśmy, parę tygodni temu, media obiegła wiadomość o tym, że książę William miał dopuścić się zdrady z najlepszą przyjaciółką swojej żony, Rose Hanbury. Chodź główny rzecznik pałacu zaprzeczył tym doniesieniom, to teraz cała Wielka Brytania, wręcz nie może uwierzyć w najnowsze informacje!

Magazyn „Globe” poinformował, że książęca para szykuje się do rozwodu!

„Książę William i jego zazdrosna żona, Kate, rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie zamierza grać głupiej. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował drogę w towarzystwie dla Rose i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim. Książę i księżna zatrudnili pełnomocników, którzy rozmawiają o pieniądzach i opiece nad dziećmi” – możemy przeczytać na łamach tabloidu.

Wszyscy są bardzo zaniepokojeni tymi doniesieniami, ponieważ rozstanie jednej z najbardziej uwielbianych par na świecie, będzie miało tragiczny wpływ na wizerunek rodziny królewskiej. Już teraz dochodzą słuchy, że jeśli te informacje się potwierdzą, sytuacja w rodzinie królewskiej będzie dużo gorsza niż po rozwodzie księżnej Diany z Karolem.

Do tej pory Kate i William uchodzili za bardzo zgrane małżeństwo. Ich ślub był wydarzeniem na skalę światową. Są rodzicami trójki dzieci, a księżna Kate od samego początku była uwielbiana przez Brytyjczyków. Pomimo tego, że rodzina królewska stara się zazwyczaj odcinać od tego typu skandali, najwidoczniej jest to nieuniknione!

Myślicie, że jest to chwilowy kryzys i małżonkowie zdołają się porozumieć?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry