„Królowe Życia”: Afera z Megakotem zaszkodzi programowi? Do KRRiT wpływają setki skarg!

20 stycznia 2022
Przez: : J.J

Nadal nie milkną echa dotyczące afery z udziałem uczestnika Królowych Życia – Arkadiusza Kocika oraz Jana Śpiewaka. Aktywista nagłośnił sprawę Megakota a od tej pory do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpływają kolejne skargi.

Afera z Megakotem

W ostatnich tygodniach głośno było na temat jednego z uczestników programu Królowe Życia. Mowa mianowicie o Megakocie. Arkadiusz Kocik wypowiadając się publicznie na temat swoich byłych partnerek, które już nie żyją zwrócił na siebie wzrok nie tylko widzów programu ale i wielu osób. Uczestnik reality-show jawnie przyznał, że był podejrzewany o zabójstwo.

Sprawę nagłośnił aktywista Jan Śpiewak, który poświęcił Arkowi i innym uczestnikom Królowych Życia cały wpis na Instagramie, który został szeroko komentowany w mediach.

Zobacz także: Megakot odpowiada na zarzuty Śpiewaka

https://www.instagram.com/p/CTReZeFrQVd/

Skargi na program Królowe Życia

Śpiewak apelował do internautów, by Ci składali skargi do KRRiT oraz TVN. W styczniu informowaliśmy Was o sześciu skargach. Jak się jednak okazuje, sprawa wciąż jest kontynuowana, a Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji została zasypana skargami na program. Jak podaje portal Wirtualnemedia, rzeczniczka prasowa Teresa Brykczyńska przyznała, że obecnie wpłynęło ich ponad 240:

“Do 19 stycznia 2022 r., (godz. 12:00) wpłynęło 241 skarg dotyczących audycji “Królowe życia” w programie TTV. Liczba skarg może się zmienić”

Portal dotarł również do skargi Joanny Lichockiej – posłanki Prawa i Sprawiedliwości, która zwróciła się do przewodniczącego KRRiT:

„Zwracam się do Pana Przewodniczącego o podjęcie czynności sprawdzających z związku z ujawnionymi przez Jana Śpiewaka, aktywistę obywatelskiego, informacjami, iż na antenie telewizji TTV rozpowszechniana jest audycja pt. “Królowe Życia”, której prowadzącą jest osoba skazana za stręczycielstwo i handel ludźmi. Do tej pory TVN kształtował gusta i kształtował elity na pokojówki i kucharki, ale od jakiegoś czasu ten koncern przesuwa tę granicę po to, żeby wzbudzać kontrowersje, świadomie wywołać skandal, by w ten sposób przyciągnąć widownię”

Królowe Życia
Uczestnicy Królowych Życia

Zobacz także: Wszystko o Arkadiuszu Megakocie Kociku

Myślicie, że afera z Megakotem zaszkodzi programowi?

Źródło: Wirtualnemedia, Instagram Arkadiusza Kocika

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz