Połącz się z nami

To koniec związku Madzi i Oleha z „Big Brothera”! Post dziewczyny chwyta za serce!

News

To koniec związku Madzi i Oleha z „Big Brothera”! Post dziewczyny chwyta za serce!

Po raz kolejny w mediach zaczęło być głośno na temat Madzi i Oleha, którzy poznali się w programie „Big Brother”. Na ich profilach w mediach społecznościowych internauci snują domysły, a jeden z portali jest pewny, że ta dwójka razem, to już przeszłość! Zobaczcie! To koniec związku Madzi i Oleha z „Big Brothera”!

Reaktywowany po latach program „Big Brother” cieszył się ogromną popularnością wśród fanów reality-show. Nową odsłonę tego programu wygrała Magdalena Wójcik, która zyskała wielką sympatię widzów. Co więcej, jeszcze w domu Wielkiego Brata zaczęło się na naszych oczach rozwijać uczucie pomiędzy nią i Olehem. Chociaż niewiele osób dawało im szansę na stworzenie udanej relacji poza murami domu Wielkiego Brata, to oni na przekór wszystkim pokazali, że są niemal dla siebie stworzeni.

Źródło:
https://www.instagram.com/madzia.official/

Po zakończonym show często byliśmy świadkami ich wspólnych zdjęć, które udostępniali na swoich profilach. Bez wątpienia żaden fan tej dwójki nie spodziewał się, że może dojść do rozstania. Jak się jednak okazuje, czujni internauci oraz jeden z portali są niemal pewni, że to już koniec ich miłości! Zobaczcie!

To koniec związku Madzi i Oleha z „Big Brothera”!?

Jako pierwszy o rozstaniu Madzi i Oleha poinformował portal Pudelek. W ich artykule możemy przeczytać, że ich związek to już przeszłość. Jak również się okazuje, to Magda podjęła decyzję o rozstaniu po tym, jak Oleh dopuścił się zdrady. Niemniej jednak, zwyciężczyni „Big Brothera” nie potwierdziła tych informacji i są to jedynie spekulacje.

Prześwietlając profile w mediach społecznościowych tej dwójki możemy zauważyć, że wielu internautów, czeka na odpowiedź którejś ze stron. W komentarzach wywiązała się istna burza:

„Czy rozstałeś się z Magdą?”– dopytują internauci Oleha.

„Madziu, bardzo się o ciebie martwimy? Rozstaliście się?”

„Też jestem, wspieram Madzię i czekam spokojnie aż nabierze sił na powrót 😘”

„Kiedyś się doczekamy.. Byle się uporała z tym co ją zasmuca.. My tu przecież będziemy👊😘”– piszą fani Magdy Wójcik.

Najwidoczniej Magda nie mogła już dużej milczeć w tej sprawie i na jej profilu na Instagramie pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym czytamy, że to naprawdę koniec ich związku!

Źródło:
https://www.instagram.com/madzia.official/

Życzymy Madzi dużo siły w tym trudnym dla niej czasie!

View this post on Instagram

Opis w zdjęciach 💔💔💔💔💔

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry