Połącz się z nami

Na co Wójcik przeznaczy wygraną z „Big Brothera”! Jej pomysł to strzał w dziesiątkę!

Z życia gwiazd

Na co Wójcik przeznaczy wygraną z „Big Brothera”! Jej pomysł to strzał w dziesiątkę!

„Big Brother”- Wójcik dostała 100 tys. zł! Pomimo tego, że pierwsza reaktywowana edycja „Big Brothera” zakończyła się w czerwcu, to jego zwyciężczyni Magda Wójcik dopiero nie dawno odebrała główną wygraną. W wywiadzie Wójcik zdradziła, na co przeznaczy wygraną! Trzeba przyznać, że pomysł ma naprawdę dobry! Zobaczcie!

Główną nagrodą w programie „Big Brother” jest samochód oraz kwota w wysokości 100 tysięcy złotych. Dzięki głosowaniu widzów program wygrała śliczna blondynka Magdalena Wójcik.

View this post on Instagram

❤️?? #BigBrotherPolska

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Dziewczyna bez dwóch zdań zdobyła sympatię widzów tym, że nie wchodziła w żadne konflikty. Jest osobą bardzo tolerancyjną, o czym nie raz przekonała nas, kiedy jeszcze mieszkała w domy Wielkiego Brata.

Również jej romans z Olehem w programie „Big Brother” był poruszany w mediach. Tak naprawdę nikt nie dawał im szans, aby ich związek przetrwał poza programem. Teraz jak się okazuje Madzia z Olehem mają się znakomicie. Ostatnio spędzili wspólne wakacje w Chorwacji. W mediach społecznościowych widać, że chłopak złapał dobry kontakt z jej przyjaciółmi. W mediach pojawiła się informacja, że ta dwójka zamieszkała już razem! Więcej na temat Madzi i Oleha pisaliśmy TUTAJ!

Wójcik zdradziła na co przeznaczy wygraną z „Big Brothera”! Jej pomysł to strzał w dziesiątkę!

Pomimo tego, że od finału minęło już sporo czasu, to jak się okazuje, Wójcik swoją wygraną odebrała trzy tygodnie temu. Po finale w wywiadach podkreślała, że pieniądze przeznaczy na swój własny butik. Jak wiemy, Madzia uwielbia bawić się modą. Jej znakiem rozpoznawczym jest bez wątpienia jej styl. Cekiny, brokat, róż i niestandardowe ubrania to właśnie look, w którym dziewczyna czuje się najlepiej.

Czy więc po tym czasie, nadal pozostaje przy tej wersji i 100 tysięcy złotych przeznaczy na rozwój swojego biznesu?

W rozmowie z reporterką portalu „party.pl” Wójcik zdradziła na co przeznaczy wygraną.

„Wygraną dostałam trzy tygodnie temu, więc trochę na nią czekałam. Wszystko jeszcze jest, nic niewydane. Będzie inwestycja na pewno w jakiś butik, w jakieś ubrania. No i również oddaje na rzecz kotków i piesków. Więc to wszystko przede mną. Muszę to zaplanować”.

Magda w wywiadzie zdradziła również, że czas po wyjściu z domu Wielkiego Brata to istne szaleństwo. Bardzo dużo wydarzyło się przez okres wakacji w jej życia i jak sama stwierdziła.

„Nie zdążyłam tego wszystkiego ogarnąć. Dużo się dzieje, a mało czasu”.

Naszym zdaniem własny butik to bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Madzia na pewno stworzy niebanalny sklep z ubraniami, czego serdecznie jej życzymy!

Też myślicie, że taki biznes to dobry pomysł?

Wywiad z Magdą Wójcik zobaczycie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry