Jak mieszkają Maffashion i Sebastian Fabijański? Blogerka pokazała zakamarki niesamowitej willi!

9 lutego 2022
Przez: : M.J

Nowy luksusowy dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego jest naprawdę imponujący. Dzięki temu, że blogerka zdecydowała się do swojej willi wpuścić kamery Dzień Dobry TVN, możemy zobaczyć jak mieszka. Loftowe wnętrza robią ogromne wrażenie.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański, choć są osobami publicznymi doskonale potrafią chronić prywatności i niechętnie wypowiadają się w mediach na temat swojego związku. Przez długi czas spotykali się w tajemnicy przed mediami. Również o ciąży aktorki dowiedzieliśmy się już pod sam jej koniec. Jako pierwsi sami poinformowali o narodzinach swojej pociechy i żaden z portali nie zdołał odkryć tego momentu wcześniej.

Rodzina Julii Kuczyńskiej.
Maffashion z Fabijańskim i synem Bastkiem.

Para doczekała się syna Bastiana, a niedługo później okazało się, że wiją wspólne gniazdko. Jak się okazuje, gniazdko pary nie jest wcale takie małe. Imponująca willa zbudowana w loftowym stylu ma ok. 200 metrów kwadratowych. Choć zdjęcia domu blogerki i aktora od czasu do czasu pojawiają się na ich profilach, to po raz pierwszy Julia pokazała swój azyl w całej okazałości.

Dom Maffashion i Fabijańskiego

Mateusz Hładki wraz z kamerami śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN został zaproszony do domu blogerki.

“Jako jedyna i pierwsza ekipa telewizyjna odwiedziliśmy wspaniały dom”– słyszymy w materiale DDTV.

Julia i Sebastian zamieszkali w przestronnym domu z wielkimi oknami i widokiem na piękny ogród. Jak widzimy, wnętrza są wykonane w surowym, lecz przytulnym stylu. W oczy rzucają się wysokie sufity i wszechobecna szarość. W posiadłości znajduje się przestronny salon połączony z kuchnią. Maffashion pokazała również ekipie DDTV pracownię Sebastiana oraz pokój Bastka. Jak zaznaczyła:

“Pokój Bastka jest zrobiony z głową i będzie służył mu wiele lat. Jest tam duże łóżko. Są też takie szafy, że spokojnie jak będzie nastolatkiem, to też może z nich korzystać”.

Na ścianach widoczne są również obrazy Sebastiana Fabijańskiego. Choć w domu przoduje szarość i czerń, to efekt jest imponujący. Azyl Julii i Sebastiana jest urządzony ze smakiem i klasą. Bez wątpienia niejednemu z Was te wnętrza przypadną do gustu.

Zobacz także: Więcej zdjęć z domu Maffashion i Fabijańskiego!

Jak Wam się podoba?

Źródło: Instagram Dzień Dobry TVN / Instagram Maffashion

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej