Połącz się z nami

To KONIEC związku Małgosi i Marka z programu „Sanatorium Miłości”! Fani się nie MYLILI?!

Z życia gwiazd

To KONIEC związku Małgosi i Marka z programu „Sanatorium Miłości”! Fani się nie MYLILI?!

Małgorzata i Marek poznali się na planie programu „Sanatorium Miłości”. Ich znajomość rozwijała się na oczach telewidzów, a oni szybko stali się ich ulubieńcami. Wszystko wskazywało na to, że seniorzy mają szansę na stworzenie szczęśliwego związku. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że to KONIEC! Zobaczcie, co się stało!

Małgosia po rozwodzie była samotną kobietą przez niemal pięć lat. Marek od trzech lat był wdowcem. Wszystko wskazywało na to, że seniorzy w końcu skończą z samotnym życiem i będą razem spędzać swój czas. Obydwoje jak zapewniali, wzięli udział w programie z nadzieją, że znajdą miłość. Telewidzowie mogli obserwować, jak ich znajomość się rozwija i przeradza w głębsze uczucie. Para bardzo szybko zdobyła rzeszę fanów, którzy nawet po programie trzymali za nich kciuki. Po zakończonym programie obydwoje zadeklarowali, że nadal są razem, a ich uczucie kwitnie.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=PE_SY_bhc08

Fani programu czekali, aż zakochani w końcu zdecydują się na podjąć kolejne kroki i pokażą zdjęcie ze swojego ślubu. Jednak jak się teraz okazuje, jedna z bardziej lubianych par programu „Sanatorium miłości” właśnie się rozstała!

„Już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się i nie będziemy kontynuowali naszej znajomości…”– powiedziała wyraźnie zasmucona Małgorzata w rozmowie z magazynem „Rewia”.

Najwidoczniej para nie potrafiła rozwiązać pierwszego poważnego kryzysu, który pojawił się w ich związku. Ich związek zakończył się w święta Wielkanocne, a Małgosia w wywiadzie tak skomentowała jego rozpad.

„Zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie. Powiedziałam, co mi się w nim nie podoba. Czułam, że tracę do niego zaufanie”.

Kobieta najwyraźniej chciała zawalczyć o ten związek, ponieważ, dała mu szansę, aby jej ukochany przemyślał swoje zachowanie. Jednak Marek nie pojawił się u niej w drugi dzień świąt, który mieli spędzić razem. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna poczuł się urażony i nawet nie chce komentować ich rozstania.

„To nie wasza sprawa. Proszę do mnie nie dzwonić”– krótko skwitował Marek.

Niektórzy fani programu od samego początku uważali, że ten związek nie ma szans na przetrwanie. Także inny uczestnik programu Ryszard, głośno komentował i mówił, że dziwi go wybór Małgorzaty, która według niego dała się poznać jako osoba na poziomie, a zachowanie Marka nie raz wywoływało zażenowanie wśród kuracjuszy.

Żródło:
https://www.youtube.com/watch?v=PE_SY_bhc08

Też żałujecie, że związek Małgosi i Marka jednak nie przetrwał próby czasu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry