To z nią Piotr Woźniak-Starak spędził ostatnie chwile przed śmiercią. Co się dzieje z Ewą O.?

19 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Trzy lata temu Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisajno. Ostatnią osobą, która widziała go żywego była niejaka Ewa O. 27-letnia wówczas kelnerka nagle zniknęła. Co się teraz dzieje z tajemniczą towarzyszką Piotra Woźniaka-Staraka?

Śmierć Woźniaka-Staraka

Trzy lata temu doszło do tragicznego w skutkach wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. 18 sierpnia nad ranem wędkarze zauważyli kołującą motorówkę, na której nikogo nie było. Szybko okazało się, że należała ona do Piotra Woźniaka-Staraka, z którym nie było kontaktu. Od razu zaczęły się poszukiwania milionera. Niestety, kilka dni później, nurkowie odnaleźli ciało mężczyzny na dnie jeziora Kisajno.

Śmierć Woźniaka-Staraka
Piotr Woźniak-Starak, SK:, fot. AKPA/AKPA

W międzyczasie wyszło na jaw, że Piotr Woźniak-Starak w momencie wypadku nie był sam na łódce. Towarzyszyła mu wówczas 27-letnia Ewa O. Młoda kobieta pracowała w jednej z restauracji, w której często przebywała rodzina Staraków.

Felerny wieczór spędzał właśnie w tej restauracji. Milioner miał zaproponować kelnerce, że podwiezie ją do domu. Podczas przejażdżki doszło do tragicznego wypadku. Gdy motorówka wykonywała manewr skrętu, Piotr i Ewa wpadli do wody.

ZOBACZ TAKŻE: Jak wygląda grób Piotr Woźniaka-Staraka?

Tajemnicza kobieta została odnaleziona ranna na brzegu jeziora. Jak zeznali wówczas świadkowie, nie miała na sobie części ubrań. Kobieta przekonywała, że wypadając z motorówki zraniła się w nogę. Powiedziała także, że wraz z nią z łodzi wypadł także Piotr. Ewie udało się dopłynąć do brzegu, a ciało Piotra odnaleziono na dnie jeziora Kisajno.

“Wypadając z motorówki, Ewa bardzo mocno uderzyła się w nogę. Na szczęście uraz nie był aż tak poważny, bo mogła płynąć. Jako że jest instruktorką żeglarstwa, wiedziała, jak zachować się w wodzie, prawdopodobnie zdjęła z siebie niepotrzebne warstwy ubrań i udało jej się dopłynąć do brzegu. Była w szoku, nie wiedziała, co dokładnie się stało. Wiedziała tylko, że Piotr też wypadł i że straciła go z oczu” – pisał Super Express.

Co się dzieję z Ewą?

Po wypadku, Ewą O. szybko zainteresowały się media. Tajemnicza kobieta zniknęła z sieci, skasowała swój profil na Instagramie i Facebooku i ślad po niej zaginął. Sugerowano, że kobieta wróciła do swoich rodzinnych stron. Ponoć Ewy mieli pilnować ochroniarze, którzy nie dopuszczali do niej mediów.

Po trzech latach nadal niewiele wiadomo, co się dzieje z tajemniczą kelnerką. Jak podają media, jakiś czas temu, Ewa powróciła do social mediów, gdzie zamieściła swoje zdjęcie wykonane na łódce, które podpisała Żyję.

Źródło: Super Express

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej