Tomasz Jakubiak: [wiek, MasterChef Junior, kariera, Instagram]

1 grudnia 2021
Przez: : KS

Tomasz Jakubiak to pasjonat gotowania, a swoim cennymi radami i spostrzeżeniami będzie miał okazję podzielić się już niebawem ze wszystkimi uczestnikami programu MasterChef Junior. Wszystko dlatego, że dołączył do grona jurorów produkcji TVN. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Tomasz Jakubiak: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że kucharz skończył 40 lat. Oprócz tego, mężczyzna jest dziennikarzem kulinarnym, a także prowadzi znane i cieszące się ogromną popularnością programu telewizyjne. Okazuje się, że zamiłowanie do gotowania przejawiał już od najmłodszych lat. Ponadto, prowadzi warsztaty kulinarne dla uczestników w różnym wieku i pokazy. W wolnych chwilach uwielbia podróżować i poznawać świat.

Prywatnie jest w szczęśliwym związku z Anastazją Mierosławską. Para poznała się przez przypadek na imprezie, a los chciał, że ich drogi połączyły się po jakimiś czasie i zostali parą. Latem w 2020 roku na świat przyszedł ich synek, który otrzymał imię po ojcu.

Zobacz także: Co wiemy o Mateuszu Gesslerze?

Tomasz Jakubiak: kariera

Sympatycznego kucharza niewątpliwie znają wszyscy miłośnicy programów kulinarnych. Na przestrzeni lat prowadził produkcje o takiej tematyce na antenie Canal+Kuchnia. Oprócz tego, Jakubiak jest autorem książek kucharskich oraz felietonów.

Widzowie mieli okazję oglądać i podziwiać jego talent kucharski także w programie Dzień Dobry TVN.  Co ciekawe, kucharz cieszy się także sympatią widzów z zagranicy. Swoich fanów ma między innymi w Czechach, na Węgrzech i Rumunii.

MasterChef Junior
Jurorzy MasterChef Junior

Tomasz Jakubiak: MasterChef Junior

Jakiś czas temu, Mateusz Gessler zdecydował, że jego przygoda w jury programu MasterChef Junior dobiega końca. Jego miejsce obok Anny Starmach i Michela Morana będzie właśnie Tomasz Jakubiak.

Kucharz nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem. Okazuje się, że na swoim koncie ma już gościnny udział w programie MasteChef.

Tomasz Jakubiak: Instagram

Nowy juror MasterChef Junior prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tomasz_jakubiak. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 35 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej