Połącz się z nami

Tomasz Urban uderza w Łukasza Darłaka! Czy jesteśmy świadkami homofobii w „Big Brotherze”?

News

Tomasz Urban uderza w Łukasza Darłaka! Czy jesteśmy świadkami homofobii w „Big Brotherze”?

Nie da się ukryć, że „Big Brother” jest programem kontrowersyjnym i budzi skrajne emocje. Jeszcze kilka tygodni temu mało kto wierzył, że taki format będzie się cieszył kilkumilionową publiką. Czy jednak w XXI wieku homofobiczne żarty, mogą wywołać u kogoś uśmiech na twarzy? Niestety tak, a atmosfera w domu Wielkiego Brata z odcinka na odcinek gęstnieje.

Łukasz Darłak już od samego początku jest jednym z najbarwniejszych uczestników programu. I to znowu on jest osobą, przez którą, zachowania uczestników przekraczają granicę dobrego smaku.

W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowany jest właśnie on i Tomasz Urban. Przypomnijmy, że program opuściły już dwie osoby w tym Daniel Barłóg, który zrobił to na własne życzenie.

Jednak tym razem mamy do czynienia z konfliktem, pomiędzy dwoma nominowanymi osobami. Tomasz Urban swoimi docinkami doprowadził Łukasza do łez, wypominając mu jego homoseksualizm. Stwierdził, że Łukasz jest dziewczyną, bo sika na siedząco. Jakby tego było mało, świadkiem rozmowy Tomasza z Maciejem Borowiczem był właśnie Darłak, który siedział wyraźnie przygaszony i wysłuchiwał naśmiewających się z niego kolegów.

Po usłyszeniu całej rozmowy Łukasz wyraźnie zmartwiony wybrał się do Pokoju Zwierzeń, gdzie z trudem słowa przechodziły mu przez gardło. Zapłakany wyznał.

„Jestem w bardzo złym nastroju, bo po prostu miałem bardzo przykry moment dzisiaj przy kolacji i jestem cały wieczór taki zgaszony. Słyszałem jak Tomek z Maćkiem o mnie gadali, i to nie było nic miłego. Powiedzieli: „My chyba mieszkamy z trzema dziewczynami. No, on nawet sika na siedząco”, więc to było dla mnie bardzo przykre, bardzo. Mam nadzieję, że o tym zapomnę i to się rozejdzie po kościach”.

Nie uszło to uwadze internautów, którzy śledzą życie w domu Wielkiego Brata na żywo.

„Nie rozumiem jak można być tak okropnym człowiekiem, aby śmiać się z czyjejś orientacji seksualnej. Każdy jest inny. To jest straszne. BARDZO lubię Łukasza nieważne czy będzie się lizał z facetem, czy babą jest fajny ma dobry charakter i to mi starcza do tego, aby go lubić. I bardzo spodobały mi się w słowa Igora:”mi to nie przeszkadza, dopóki nie powiesz mi siema kocham cię”,

„Szkoda, że istnieją jeszcze tak ograniczeni ludzie.. Sam nie jest idealny nie radzi sobie sam ze swoją zajebistością wiec naśmiewa się z osoby, która jest najsłabszym ogniwem. Cios poniżej pasa .. Żenujące . Łukasz to bardzo sympatyczny gość, nie zasługuje na takie traktowanie”– możemy przeczytać na profilu społecznościowym Big Brothera.

Jak możemy również zauważyć, Tomasz nie kryje się z tym, że ma już dość przebywania w domu Wielkiego Brata, ponieważ w ostatnim zadaniu, które mieli do wykonania uczestnicy, musiał przebrać się i udawać jedną z uczestniczek. Zadanie skomentował w ten sposób:

„Jeśli rozmowa o tym pojawi się wśród moich znajomych to zakończę znajomość po prostu. I tak wiadro gówna ludzie wyleją na nas, wiedziałem, na co się pisałem, ale też nie chcę tego doświadczać. Nie na to się pisałem”.

Tomasz Urban został przez internautów nazwany homofobem i na pewno nie pomoże mu to zostać nadal w programie. Na jego nieszczęście również całą sytuację skomentowała Małgorzata Ohme, która jest psychologiem w „Big Brotherze”„Nie podoba mi się to. Uważam takie zachowania za homofobiczne, hejterskie, wręcz mowę nienawiści”.

A Wy jak uważacie, ma Tomasz szanse na pozostaniu w domu Wielkiego Brata, pomimo swoich homofobicznych zachowań?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry