Uczestniczka programu “Big Brother” wystąpi w “Hotelu Paradise”? Internauci już wiedzą!

19 kwietnia 2021
Przez: : MC

Hotel Paradise to prawdziwy hit stacji TVN. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników i poznają coraz to nowe twarze. Czy uczestniczka programu Big Brother zagości w hotelu? Internauci nie mają wątpliwości!

Hitowa produkcja stacji TVN

Obecnie trwa 3. edycja programu Hotel Paradise. Produkcja podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Widzowie ochoczo śledzą wydarzenia mające miejsce na Zanzibarze. Trzeba przyznać, że emocji nie brakuje, a uczestnicy show zapewniają widzom ogromną rozrywkę. Z każdym odcinkiem atrakcji przybywa. Zbliżający się finał sprawia, że pojawiają się kolejne intrygi, a w grę wchodzą prawdziwe uczucia.

Nowa uczestniczka w Hotelu Paradise

W dalszym ciągu nie milkną komentarze dotyczące Michała Choińskiego, nowego uczestnika Hotelu Paradise, który jak się okazało, znał się wcześniej z Olą. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących ich rzekomego związku, a nawet i małżeństwa! Widzowie zastanawiają się ponadto czy zasady programu nie zostały złamane.

„Jezeli produkcja dopuści celowo, ze do programu wejdzie ówczesny partner/bliski znajomy jednej z uczestniczek to wszyscy powinni zbojkotować ten program.”

„Myślę że widzowie powinni trochę się zbuntować przeciwko takiej ściemie, sami znajomi, ustawione sytuacje i jeszcze wzięli do programu osoby które są w związkach masakra robienie ludzi w ch…..” – piszą internauci.

Zobacz także: Co tak naprawdę łączy Olę i Michała?
Zobacz także: Namiętny pocałunek Oli i Michała

To jednak nie koniec kontrowersji związanych z produkcją. Okazuje się, że sprytni widzowie już wiedzą, kim jest kolejna uczestniczka Hotelu Paradise. Mowa bowiem o Magdzie Wójcik, która wystąpiła w programie Big Brother. Jak dowiadujemy się z komentarzy:

“Czekamy teraz na Magdę W z Big B, w którym odcinku wchodzi?”

“co ciekawe, była na Zanzibarze. Kręciła jakieś show m. in. z Adą Śledź z Wyspy Miłości” – odpowiedziała inna internautka.

Myślicie, że internauci mają rację? Chcielibyście zobaczyć Magdę Wójcik w Hotelu Paradise?

źródło: Instagram hotelparadise.tvn7

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz