Tomasz Wolny: [wiek, kariera, TVP, żona, Instagram]

22 grudnia 2020
Przez: : KS

Tomasz Wolny to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, którzy na chwilę obecną współpracują z Telewizją Polską. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat przebiegu jego kariery, a także życia prywatnego. Jeśli wy również chcielibyście dowiedzieć się o nim więcej, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Tomasz Wolny: wiek

Z informacji znalezionych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Wolny urodził się 5 listopada 1980 roku, w związku z czym na chwilę obecna ma 41 lat. Pochodzi z Poznania, gdzie także dorastał i zaczął edukację. Jest absolwentem tamtejszego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Okazuje się, że zanim podjął się pracy jako dziennikarz, przez jakiś czas przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracował między innymi jako kelner i instruktor narciarstwa. Oprócz tego, odbył staż w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz polskiej ambasadzie w Meksyku. Wolny interesuje się sportami, a oprócz tego był wykładowcą  na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Tomasz Wolny: kariera

Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczął od współpracy z portalem internetowym tvn24.pl, a następnie dołączył do zespołu stacji TVN 24. Z Telewizją Polską związał się w 2010 roku. Przez cztery kolejne lata prowadził ,,Telekurier’’ w poznańskim oddziale telewizji. Po pewnym czasie, stał się prezenterem ,,Panoramy”, natomiast od 2015 roku współprowadzi poranny program ,,Pytanie na śniadanie’’, który cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów. Mężczyzna był także gospodarzem programu ,,Kochanie, ratujmy swoje dzieciaki’’.

Zobacz także: Co wiemy o Aleksandrze Sikorze?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tomasz Wolny: żona

Dziennikarz pobrał się z koleżanką po fachu Agatą Tomaszewską, która pracuje w stacji TVN 24. Mimo, iż na temat ich życia prywatnego nie wiadomo zbyt wiele, tajemnicą nie jest, że mają troje dzieci. Córki Zofię i Halszkę oraz syna Tymona.

Tomasz Wolny: Instagram

Wolny prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tomaszwolny_tej. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 56,8 tysiące użytkowników.

Źródło: Instagram Tomasza Wolnego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej