„Top Model 10”: Dwie osoby pożegnały się z programem! Kto pojedzie na fashion week?

3 listopada 2021
Przez: : M.J

Rywalizacja w programie staje się coraz bardziej widoczna. W 10. odcinku poznaliśmy uczestników, którzy już niebawem spełnią swoje marzenia, bo dostali szansę wyjazdu na fashion week. Kto tym razem musiał pożegnać się z programem?

10. odcinek Top Model

W poprzednim odcinku na własne życzenie program opuściła Sophia Mokhar, której miejsce zajęła Ola Skubis. Następnie na panelu jurorskim kolejny uczestnik musiał pożegnać się z Top Model. Tym razem jury zdecydowało, że będzie nim Adam Lochyński. Jednak to nie koniec emocji.

Zobacz także: Widzowie oburzeni werdyktem jury! Adam nie powinien odpaść?

Adam Lochyński
Adam odpadł z Top Model w 9 odcinku.

Przed wyjazdem na fashion week uczestnicy musieli wykonać trzy niełatwe zadania, które ostatecznie decydowały o ich być, albo nie być w programie. Pierwsze zadanie polegało na tym, że kandydaci na modeli i modelki w przebraniu lalek pozowali do zdjęć w dmuchanej kuli na wodzie.

Z tą konkurencją najlepiej poradziła sobie Nicole!

Następnie Weronika, Mikołaj, Dominika, Arek, Aleksandra, Kacper, Julia oraz Nicole zostali podzieleni na cztery grupy. Musieli przekonać przechodniów do tego, że warto korzystać ze sklepów typu second hand. Z tym zadaniem najlepiej poradził sobie duet dziewczyn – Dominika i Nicole.

Kto pojedzie na fashion week?

Przyszła pora na ostatnie zadanie, które decydowało o tym, kto pojedzie na fashion week, a który z uczestników zakończy na tym etapie swoją przygodę z Top Model. Ósemka uczestników wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. To właśnie od efektów tej sesji zależało, kto otrzyma szansę i pojedzie na najważniejsze święto mody. Jury w składzie Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka powiększyło się tym razem o dwie osoby. Na panelu jurorskim zasiedli również Ina Lekiewicz oraz Jakub Józef Orliński.

Decyzją jury z programem pożegnali się Aleksandra Skubis, której pomimo powrotu nie udało się dostać na fashion week oraz Arkadiusz Pydych. Natomiast Nicole dostała propozycję dodatkowej sesji do magazynu Vogue.

Zobacz także: Kiedy finał Top Model 10? Znamy datę!

Tym samym w kolejnym odcinku zobaczymy Weronikę Zoń, Mikołaja Krawieckiego, Dominikę Wysocką, Kacpra Orenkiewicza, Julię Sobczyńską oraz Nicole Akonchong.

Zgadzacie się z werdyktem jury?

Źródło: TVN / Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz