Kiedy FINAŁ „Top Model 10″? Już niebawem poznamy zwycięzcę!

27 października 2021
Przez: : M.J

Jubileuszowa edycja programu Top Model zbliża się do końca. Najnowsza sezon zagościł na naszych ekranach 10 września i jak zawsze pozwolił wyłonić kilkunastu modeli i modelek, którzy marzą o wielkiej karierze. Kiedy finał 10. edycji? Sprawdźcie, żeby nie przegapić!

Program Top Model

Program, w którym młodzi ludzie spełniają swoje marzenia o karierze w modelingu, zagościł po raz pierwszy na naszych ekranach 8 września 2010 roku. Już ponad 10 lat jest emitowany na antenie TVN. Od pierwszego sezonu w jury zasiadają Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Katarzyna Sokołowska. Natomiast trenerem uczestników, który wspiera ich dobrym słowem jest Michał Piróg.

Top Model
Jurorzy w 10. edycji Top Model.

Dodajmy, że do 2013 roku w programie udział mogły brać tylko kobiety. Rok później do uczestniczek dołączyli panowie, którzy niejednokrotnie stawali na najwyższym miejscu na podium.

Zobacz także: Sesja z alpakami wywołała skandal!

Jak do tej pory program Top Model w kolejności wygrali: Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk, Dawid Woskanian oraz Mikołaj Śmieszek.

Jubileuszowa edycja Top Model

W 10. sezonie do domu modelek i modeli wprowadziło się 15. uczestników. Niemal w każdym odcinku widzowie mogli również w programie zobaczyć gości specjalnych, którzy dla modeli i modelek mieli niełatwe zadania do wykonania.

Zobacz także: Produkcja zaliczyła wpadkę! Wiadomo, kto pojedzie na fashion week.

Wielki finał zbliża się wielkimi krokami. Kiedy poznamy zwycięzcę show?

Finał Top Model 10

Najnowszy sezon rozpoczął się 1 września 2021 roku. Na antenie stacji TVN zostanie wyemitowanych 13 odcinków. Oznacza to, że dziesiątego zwycięzcę poznamy 24 listopada 2021 roku. Finałowy odcinek zobaczymy jak zawsze w środę o godzinie 21.30.

Zobacz także: Kiedy finał The Voice of Poland 12?

Zobacz także: Kiedy finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Macie swojego faworyta? Jak myślicie, kto wygra finał 10. edycji?

Źródło: Wikipedia / Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz