Połącz się z nami

„Top Model 10”: Zgrzyty między modelami! Odpadło dwoje uczestników!

Dwoje uczestników odpadło z Top Model 10

Rozrywka

„Top Model 10”: Zgrzyty między modelami! Odpadło dwoje uczestników!

W 8. odcinku pomiędzy uczestnikami doszło do lekkich spięć. O względy jednej z modelek walczy dwóch mężczyzn, a dwoje uczestników pożegnało się z Top Model 10.

Co wydarzyło się w 8. odcinku Top Model 10?

W poprzednim odcinku Top Model z programem pożegnała się Olga Król.

Zobacz także: Kto odpadł w 7. odcinku Top Model?

Podczas ostatniego odcinka przyszli modele musieli zrobił edytorial modowy:

„Będziecie musieli zrobić edytorial modowy w spektakularnych lokalizacjach. Po jednym zdjęciu będą to cztery stolice mody: Nowy Jork, Paryż, Mediolan i Londyn” – mówił Dawid Woliński.

Uczestnicy zostali podzielenie na trzy grupy i otrzymali telefon, którym mieli wykonać zdjęcia. Na wykonanie zadania każda grupa dostała 30 minut Pomiędzy przyszłymi modelami i modelkami doszło do pierwszych zgrzytów, gdy jedna z grup za długo przebywała w jednej lokalizacji, a team Sophie nie mógł zrobić sobie w tym miejscu zdjęć.

To zadanie wygrała grupa w składzie: Adam Lochyński, Weronika Zoń i Łukasz Wasilewski, którzy otrzymali w nagrodę telefony.

W kolejnej konkurencji uczestnikom towarzyszyli specjalni goście: aktor Michał Koterski oraz scenarzysta Marcin Starzecki. Przyszli modele i modelki mieli nagrać reklamę gum do żucia . Podczas tej konkurencji doszło do poważnych wyznań. Dwóch modeli przyznało, że bardzo podoba im się Nicole oraz zamierzają oboje zabiegać o jej względy:

„Mam z Nicole jakieś flow. Jest fajną dziewczyną”

Również Adam Lochyński nie krył oczarowania piękną modelką:

„Też nie byłbym w stanie ukryć tego, że Nicole jest piękna. Nie ulega wątpliwości, że jest atrakcyjna. My rywalizujemy o Nicole”

Podczas tego zadania najlepsi okazali się: Mikołaj Krawiecki, Arkadiusz Pydych, Łukasz Wasilewski i Dominika Wysocka.

Dwoje uczestników odpadło z Top Model 10!

Podczas trzeciego zadania uczestnikom pomagały modelka Julia Banaś oraz fotografka Magdalena Łoniewska, a na modeli i modelki czekały sesje na łonie natury.

To zadanie wywołało sporą dyskusję pomiędzy jurorami. Ostatecznie zdecydowali, że to Aleksandra Skubis i Łukasz Wasilewski musza opuścić program. Michał Piróg miał możliwość skorzystania z przywrócenia uczestników, jednak tym razem również nie sięgnął po swojego asa w rękawie.

Aleksandra Skubis odpadła z Top Model 10
Aleksandra Skubis
Łukasz odpadł z Top Model 10
Łukasz Wasilewski

Źródło: Instagram Top Model

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry