„Top Model”: Finałowa trójka! Jak na wybór jurorów zareagowali widzowie?

18 listopada 2021
Przez: : M.J

W dwunastym odcinku programu Top Model poznaliśmy w końcu finałową trójkę. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, jednak zasady tego programu są nieubłagane. Kto musiał pożegnać się z programem tuż przed finałem? Zobaczcie, jak na ten wybór zareagowali widzowie programu.

Top Model odcinek 12

Za nami przedostatni odcinek Top Model, w którym poznaliśmy finalistów jubileuszowej edycji programu. Przez 12 tygodni byliśmy świadkami niesamowitych przemian uczestników, którzy z wielką determinacją próbowali podbić serca jurorów wykonując niejednokrotnie trudne zadania.

W przedostatnim odcinku programu zobaczyliśmy zmagania piątki uczestników, którzy w Pradze sprawdzali swoje umiejętności podczas Fashion Week. W pierwszym pokazie czeskiej projektantki Vandy Jandy zobaczyliśmy Nicole, Dominikę oraz Julię. Już na samym początku Nicole zachwyciła wszystkich, a dalej tylko udowodniła, że jest stworzona do tego zawodu.

Drugi pokaz pozwolił sprawdzić się na wybiegu Nicole oraz Julii, które wystąpiły u Michaela Kovacika. Obie uczestniczki na tyle zachwyciły projektanta, że zaproszono je na event po pokazie, na którym można było spotkać znane osoby ze świata mody. Co więcej, Nicole uznano za gwiazdę pokazów, czego nie ukrywała Joanna Krupa.

W pokazie dla Mercedes-Benz Prague Fashion Week udział wzięli Kacper, Mikołaj oraz ponownie Nicole. Wszyscy uczestnicy zachwycili swoją postawą, a w tym pokazie swoje umiejętności w końcu mógł pokazać Kacper, który został przywrócony do programu przez Michała Piróga. Ostatni z pokazów u Petry Kubikovej należał ponownie do Julii i Nicole.

Zobacz także: Wszyscy zwycięzcy Top Model! Co robią po programie?

Wielki finał 10. edycji Top Model zbliża się wielkimi krokami, a jurorzy podczas ostatniego panelu nie tylko brali pod uwagę pokazy na Fashion Week, ale również ostatnią sesją zdjęciową oraz całokształt pracy danego uczestnika w programie. Kto zawalczy o główną nagrodę?

Finał Top Model 10

Ostatnia sesja zdjęciowa, która odbyła się w Teatrze Narodowym oraz na ulicach Pragi została wykonana przez Marcina Tyszkę. Podczas ostatniego panelu jurorskiego do składu jury dołączyła projektantka Vanda Janda, która pomogła wybrać finałową trójkę. Pierwsze miejsce w finale zajęła Nicole, a na drugim miejscu znalazła się Julia. Trzecie miejsce należało do Dominiki. Jak podkreśliła Joanna Krupa, wybór finalistów jeszcze nigdy nie był tak trudno.

Finalistki Top Model.
Która z dziewczyn wygra Top Model?

Nie da się ukryć, że wielu widzów liczyło na to, że to Mikołaj znajdzie się wśród finalistów. Niemniej jednak choć wielu fanów Top Model żałuje iż nie ma w finałowej trójce chłopaka, to jak najbardziej przyznają, że tym razem wybór był bardzo ciężki:

“Mikołaja mi brakuje😢”

“Obstawiałem że wejdą trzy dziewczyny 👏😍 gratulacje dziewczyny i powodzenia na finale 😍”

“Jak dla mnie Mikołaj zaraz obok Nicole i Julii był murowanym faworytem do finału… “

“Jestem w szoku że mamy same dziewczyny w finale 😮”

“Wow mega 🔥🔥🔥 Super decyzja 😍😍 Dziewczyny dajcie czadu”

Jak myślicie, kto wygra program?

Źródło: TVN / Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz