Wszyscy zwycięzcy „Top Model”! Kto z nich zrobił największą karierę?

6 listopada 2021
Przez: : M.J

Już niebawem dobiegnie końca 10. edycja programu Top Model. Jest to idealna okazja, aby przypomnieć sobie dotychczasowych zwycięzców oraz przyjrzeć się ich karierom. Komu program otworzył furtkę do świata modelingu? Zobaczcie!

Top Model

Modowy program stacji TVN od lat leci na ekranach naszych telewizorów. Pierwsza edycja zagościła w naszym kraju 8 września 2010 roku. Od tamtej pory nie zmienił się skład jurorski w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Od pierwszej edycji prowadzącym program jest Michał Piróg, który wspiera uczestników oraz ma możliwość raz w edycji przywrócić do gry o wygraną osobę, która odpadła.

Zobacz także: Jak zmienili się jurorzy Top Model przez wszystkie edycje? Zobaczcie zdjęcia!

Przypomnijmy, że do 2013 roku w Top Model udział mogły brać tylko kobiety. Zmieniło się to rok później i do modelek dołączyli mężczyźni, którzy niejednokrotnie wygrywali program.

Przypomnijmy wszystkich zwycięzców.

Zwycięzcy Top Model

Paulina Papierska

Pierwszą edycję wygrała Paulina Papierska, która próbowała swoich sił w modelingu. Niemniej jednak kariera Papierskiej zeszła na drugi plan, kiedy w 2017 roku Paulina po raz pierwszy została mamą.

Paulina Papierska.
Paulina Papierska.

Olga Kaczyńska

Zwyciężczyni drugiej edycji po zwycięstwie próbowała swoich sił w modelingu, jednak jej kariera nie rozwinęła się na skalę światową. Obecnie Olgę możemy obserwować na jej profilu w mediach społecznościowych, gdzie chętnie zamieszcza swoje zdjęcia.

Olga Kaczyńska.
Olga Kaczyńska.

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuza po wygraniu 3. edycji pojawiała się na pokazach i imprezach branżowych, jak i mogliśmy zobaczyć jej zdjęcia na okładkach magazynów. Niemniej jednak w pewnym czasie odsunęła się w cień. Głośnym echem odbiła się wypowiedź Kołodziejczyk, która stwierdziła, że program Top Model wyłania nie modeli i modelki tylko sezonowych celebrytów.

Zuzanna Kołodziejczyk.
Zuzanna Kołodziejczyk.

Osuenhe Ugonoh

Dziewczyna oczarowała wszystkich swoją urodą i wygrała 4. edycję Top Model. Nadal prężnie działa w świecie modelingu, a na Instagramie znajdziemy mnóstwo jej zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Osi Ugonoh.
Osi Ugonoh.

Radosław Pestka

Radek był pierwszym mężczyzną, któremu udało się wygrać modowy program. Choć miał podpisany kontrakt z agencją modową, to nie wykorzystał swojej szansy. Nie da się ukryć, że 5. edycja zdecydowanie pozwoliła rozwinąć skrzydła Karolinie Pisarek, która po dziś dzień jest na świeczniku mediów i zrobiła oszałamiającą karierę. Niemniej jednak na Instagramie Radka znajdziemy również wiele zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Patryk Grudowicz

Patryk był ulubieńcem Joanny Krupy już od czasu castingów. Dzięki programowi nie tylko diametralnie zmienił się jego wygląd, ale również życie. Grudowicz zdecydowanie wykorzystał swoją szansę i prężnie działa w świecie modelingu.

Patryk Grudowicz.
Patryk Grudowicz.

Katarzyna Szklarczyk

Kasia nie miała łatwej drogi w 7. edycji Top Model, jednak swoją pracowitością doszła na sam szczyt. Dziewczyna zdecydowanie wiedziała, co chce osiągnąć i dziś bierze udział w castingach i pokazach na całym świecie.

Kasia Szklarczyk.
Kasia Szklarczyk.

Dawid Woskanian

Chłopak z zespołem Tourette’a podbił serca widzów. Podczas 8. sezonu Top Model dawał z siebie wszystko i to właśnie do niego należało zwycięstwo. Jego marzeniem od zawsze było zostać modelem i teraz spełnia się w tym kierunku. Dzięki programowi stał się bardziej otwarty na ludzi.

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj został zwycięzcą 9. edycji. Jego kariera jednak nie potoczyła się głównie w stronę modelingu, bo chłopak zaczął trenować MMA. Podczas jednej z gal Fame MMA w oktagonie zmierzył się z Michałem Gałą, który również brał udział w Top Model. Mikołaj nie zamyka sobie jednak furtki do świata mody i zamierza do niego wrócić.

Mikołaj Śmieszek.
Mikołaj Śmieszek.

Kto zostanie zwycięzcą 10. edycji Top Model? O tym przekonamy się już niebawem.

Zobacz także: Kiedy finał Top Model 10?

Źródło: Instagram / Wikipedia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej