Połącz się z nami

„Top Model” Kolejny niesprawiedliwy werdykt jurorów i zaskakująca decyzja Piróga

top model

Rozrywka

„Top Model” Kolejny niesprawiedliwy werdykt jurorów i zaskakująca decyzja Piróga

W ostatnim odcinku „Top Model” na uczestników programu czekało wyjątkowo trudne wyzwanie, z którym nie wszyscy sobie poradzili. Jurorzy wytypowali aż dwie osoby do opuszczenia programu.

Sesja w wodzie jak na razie zdecydowanie należała do najtrudniejszych, Mimo chęci nie wszyscy jej podołali. Widzowie nie kryją swojego oburzenia decyzją jurorów.

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał dziewiątej edycji „Top Model”. Już niebawem jurorzy wybiorą uczestników, którzy pojadą na Fashion Week, ale na razie modele i modelki zaciekle walczą o tę szansę. W ostatnim odcinku uczestnicy programu jak zwykle musieli zmierzyć się z wymagającymi zadaniami tym razem w grupach. Najtrudniejsza sesja czekała jednak ich na sam koniec. To właśnie wtedy kandydaci do kolejnego tytułu Top Model dowiedzieli się, że będą musieli pozować pod wodą. Chociaż w basenie mogli czuć się bezpiecznie, gdyż przebywali w nim również wyszkoleni płetwonurkowie, strach przed wodą sparaliżował kilkoro uczestników.

„Top Model” kolejny niesprawiedliwy werdykt jurorów i zaskakująca decyzja Piróga

Aktualna edycja programu „Top Model” od początku wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Po każdym odcinku programu internauci komentują zadania, samych uczestników i oczywiście decyzje jurorów. Między innymi to właśnie dzięki niej swoją przygodę z programem już tydzień temu zakończył zdecydowany faworyt – Łukasz Bogusławski.

Tym razem na uczestników „Top Model” czekała trudna sesja w wodzie. Swojego niezadowolenia i przede wszystkim strachu nie ukrywała między innymi Maja, Karolina Kuczyńska i Patrycja, które otwarcie przyznały, że panicznie boja się wody. Również Ernest miał spore problemy podczas sesji. 21-latek zachłysnął się wodą i konieczna była natychmiastowa pomoc.

Mimo iż nie wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem z racji strachu przed wodą, jurorzy nie patrzyli na uczestników pobłażliwym okiem. Ostatecznie do odejścia z programu wytypowali Karolinę Kuczyńską i Patrycję, które według nich najgorszej poradziły sobie w tym zadaniu. Michał Piróg wykorzystał jednak daną mu możliwość i przywrócił do programu Patrycję, która wciąż ma szansę walczyć w „Top Model”.

Po zakończeniu odcinka widzowie nie ukrywali, że werdykt jurorów był niesłuszny. Ich zdaniem zarówno Karolina, jak i Patrycja zawsze świetnie radziły w sobie w zadaniach, a tym razem ich główną przeszkodą był paniczny strach przed wodą.

„Chcieli wyrzucić dwie osoby za to, że nie potrafią pływać, boja się wody i wiadomo, że sesja będzie do d**y. Brawo produkcja”

„Nie nie nie zgadzam się! Raz się potknęła bo się bała.. Bardzo niesprawiedliwe..”

„Nie wytrzymam serio co z tego że wygrała pierwsze zadanie boi się wody to nie może być modelka ten program to jakiś zart”

A Wy co myślicie o decyzji jury „Top Model”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry