“Top Model”: Kto wygra 10. edycję? Bukmacherzy mają swoją faworytkę!

Słowa kluczowe:
finałtop modeltop model 10
24 listopada 2021
Przez: : W.M.

Już dzisiaj wielki finał Top Model, w którym zmierza się ze sobą Nicole, Julia oraz Dominika. Która z dziewczyn wygra? Notowania bukmacherów nie zostawiają wątpliwości, kto ma największe szanse na zwycięstwo.

Top Model 10

Finał 10. edycji Top Model zbliża się wielkimi krokami. Po wielu emocjonujących tygodniach, podczas których widzowie śledzili zmagania modelek i modelki marzących o wielkiej karierze w świecie modelingu, przekonamy się, do kogo trafi tytuł Top Model.

Liczne wyzwania, ekstremalne sesje zdjęciowe i mierzenie się własnymi słabościami. Uczestnicy nowej edycji Top Model przez kilka miesięcy wylewali z siebie siódme poty, aby trafić do finału i spełnić swoje najskrytsze marzenia.

Do domu modelek i modelki trafiło 14 uczestników jednak do wielkiego finału dostać mogły się jedynie trzy osoby. Ostatecznie to jurorzy musieli zdecydować, kto otrzyma szanse na zwycięstwo. Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska wybrali finałową trójkę, w której znalazły się: Nicole, Dominika oraz Julia.

Kto pojedzie na Fashion Week
Uczestnicy Top Model 10

Kto wygra Top Model 10?

Już dzisiaj o 21.30 na antenie stacji TVN rozpocznie się finał 10. edycji Top Model. Szansę na nagrodę pieniężną, kontrakt z agencją modelek oraz zdjęcie na okładce magazynu mają trzy kandydatki – Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka.

Zobacz także: Wszystko o Nicole z Top Model.

Która z modelek wygra jubileuszową edycję Top Model?

Notowania ekspertów największej firmy bukmacherskiej w Polsce – STS, wskazują, że największe szanse na zwycięstwo ma 19-letnia Nicole (kurs 1.5). Drugie miejsce ich zdaniem zajmie Dominika, której kurs wynosi 4.50. Najmniejsze szanse na tytuł Top Model zdaniem ekspertów ma Julia, której kurs wskazuje 6.00.

Czy notowania firmy bukmacherskiej się sprawdzą i 10. edycję Top Model wygra Nicole Akonchong? Przekonamy się już dzisiaj wieczorem.

źródło: STS/Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz