Połącz się z nami

„Top Model”: Rozbierana sesja i atak Olgi na innego uczestnika! Kto odpadł?

Uczestnicy Top Model

Rozrywka

„Top Model”: Rozbierana sesja i atak Olgi na innego uczestnika! Kto odpadł?

Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z castingami, sesją modową w parach oraz stanąć przed obiektywem bez ubrań. Głośnym echem odbił się komentarz Olgi na panelu jurorskim w kierunku Kacpra. Kto tym razem pożegnał się z programem Top Model?

Castingi, sesja w parach i bez ubrań

W szóstym odcinku modowego programu nie brakowało emocji. Uczestnicy, którzy marzą o karierze w świecie mody, już teraz musieli się zmierzyć z castingami. Casting do pokazu mody MMC wygrali Nicole, Mikołaj i Julia. Sesję modową dla Rafała Świądra wygrali Aleksandra, Adam oraz Nicole i Sophie. Natomiast Mariusza Przybylskiego zachwycili Łukasz, Julia i Mikołaj i to właśnie oni pójdą w jego najnowszym pokazie.

Kolejne zadanie również nie należało do łatwych. Z pomocą gości specjalnych, którymi tym razem byli Lenka Klimentova i Jan Kliment aspirujący uczestnicy na modele i modelki musieli w parach zrobić sesję zdjęciową, na której jedna z osób musiała pozować w powietrzu. To właśnie ta sesja sprawiała najwięcej kłopotów Oldze i Kacprowi. Dziewczyna nie ukrywała, że źle współpracuje się jej z partnerem i cały czas narzekała. Jednak to dopiero podczas panelu jurorskiego zszokowała jurorów oraz swoje koleżanki i kolegów. Tę konkurencję wygrali Weronika z Arkiem.

Zobacz także: Wiemy, jak wygląda mama Nicole z Top Model

Nie da się ukryć, że najwięcej emocji w każdej edycji wzbudza rozbierana sesja. Tym razem uczestnicy mogli przed wyjściem przed obiektyw zasięgnąć porady tzw. koordynatorki intymności, a uczestników podczas sesji wspierały Joanna Krupa i Joanna Koroniewska.

To zadanie szczególnie przeżywała Sophia, która jest transpłciową osobą i nie ma skończonego procesu przemiany.

“Gdybym miała operację, to nie miałabym żadnego problemu, żeby pójść i zrobić tę sesję”– tłumaczyła Sophia.

Zobacz także: Kim jest Sophia Mokhar? Poznajcie ją bliżej!

Niemniej jednak zdecydowała się zapozować i zebrała wiele pochwał.

Sophia Mokhar
Sophia Mokhar.

Kto tym razem musiał pożegnać się z programem?

Panel jurorski w szóstym odcinku Top Model

Na panelu jurorskim, gdzie obok Tyszki, Wolińskiego, Krupy i Sokołowskiej usiadła Joanna Koroniewska, jurorzy nie ominęli zachowania Olgi. Najostrzej zachowanie aspirującej modelki ocenił Marcin Tyszka, który nazwał je „nieprofesjonalnym”.

“Ja się nie czułam wcale komfortowo. Strasznie śmierdzi mu z buzi albo ma jakieś takie inne defekty”– odpowiedziała jurorowi Olga.

Pozostali uczestnicy nie zostawili na dziewczynie suchej nitki, niemniej jednak to nie Olga pożegnała się z programem, choć była zagrożona. Tym razem szansę na wygraną straciła Wiktoria.

Wiktoria z Top Model
Wiktoria pożegnała się z programem.

Spodziewaliście się?

Źródło: TVN / Instagram Top Model

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry