Połącz się z nami

„Top Model” wypadek na planie. Jedna z uczestniczek straci szanse na finał?

top model wypadek

Rozrywka

„Top Model” wypadek na planie. Jedna z uczestniczek straci szanse na finał?

Najnowszym odcinku ponownie nie zabraknie emocji i ciekawych wyzwań dla modelek i modeli. „Top Model” wypadek na planie. Jedna z uczestniczek upadnie na wybiegu.

Maja podczas jednego z zadań boleśnie upadnie. Nie obejdzie się bez pomocy medycznej i wielu łez. Czy wypadek skreśli jej udział w programie?

Program „Top Model” już od 9. edycji dostarcza widzom ogromny wachlarz emocji. Reality-show, do którego zgłaszają się młode osoby, które marzą o karierze w modelingu i wielkiej sławie, często pomaga odnaleźć ciekawe osobowości. Na przełomie wielu edycji widzowie poznać mogli ogromną ilość uczestników, z których pewna część świetnie odnalazła się w branży modowej, a nawet i show-biznesowej. Mowa między innymi o Karolinie Pisarek, Klaudii El Dursi czy Karolinie Gilon.

Aktualnie stacja TVN emituje już 9. sezon „Top Model”, a finał programu zbliża się wielkimi krokami. Chociaż jak w przypadku poprzednich edycji do domu modelek i modeli jurorzy zaprosili czternaścioro uczestników, już troje z nich zakończyło przygodę z programem. Szansę na wygranie „Top Model” stracili już Wiktoria, Dominik oraz Agnieszka.

„Top Model” wypadek na planie

Już w najbliższą środę o 21.30 na antenie TVN pojawi się najnowszy odcinek wyczekiwanego przez widzów programu „Top Model”, w którym i tym razem nie zabraknie emocji i łez. Uczestnicy show, którzy marzą o tytule Top Model, tym razem postawieni zostaną przez ekstremalnym wyzwaniem, które na jednej z uczestniczek nie skończy się dobrze. Maja podczas przejścia na mokrym wybiegu pośliźnie się i boleśnie upadnie. Czy skończy się to kontuzją i skreśli jej szanse na dalszy udział w programie?

Zobaczcie zwiastun najnowszego odcinka „Top Model”.

W kolejnym odcinku ponownie pojawia się goście, którzy pomagać będą uczestnikom podczas sesji. Jak widać, tym razem „Top Model” odwiedzą między innym Anna Jagodzińska, Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bendorz.

Kto tym razem odpuści dom modelek i modeli i starci szansę na tytuł „Top Model”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry