Totalnie naga Ola Hamkało na Instagramie! Internauci zachwyceni! “Tak trzeba żyć”

10 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Aktorka już nie raz prowokowała swoimi odważnymi zdjęciami na Instagramie. Teraz podobnie zamieściła na swoim profilu bardzo kontrowersyjne zdjęcie, na którym jest całkowicie naga! Internauci są zachwyceni!

Co wiemy o Oli Hamkało?

Aleksandra Hamkało po raz pierwszy pojawiła się na szklanym ekranie jeszcze jako mała dziewczynka. Zadebiutowała w filmie Odlotowe wakacje w 1999 roku. Popularność jednak zdobyła dzięki roli Emilii Baumgardt w filmie Big Love. Oprócz tego widzowie mogą kojarzyć ją z takich filmów jak Sama samobójców, Disco polo, czy Kogel Mogel 3 i Kogel Mogel 4. Ponadto Hamkało od kilku lat wciela się w postać Julki Burskiej w serialu Na dobre i na złe.

Prywatnie, Ola Hamkało jest szczęśliwą żoną i mamą. W 2012 roku, aktorka wyszła za mąż za Filipa Kalinowskiego, z którym ma dwójkę dzieci: sześcioletnią córkę Jagnę i półtorarocznego synka.

ZOBACZ TAKŻE: Brzuch Oli Hamkało po porodzie

Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie jednak wszystko dozuje z umiarem. Ola nie pokazuje typowych ujęć ze swojego życia codziennego i często zaskakuje swoich odbiorców wpisami na swoim Instagramie. Ponadto już nie raz udowodniła, że nie boi się kontrowersji i odważnych ujęć.

Naga Ola Hamkało na Instagramie

Jakiś czas temu, Hamkało zamieściła na swoim profilu zdjęcie na którym pozuje naga w wannie otoczona dziecięcymi zabawkami, co spotkało się z podzielonymi opiniami. Niektórzy opublikowaną fotografię uznali za akt artystyczny inni natomiast uważali, że matka nie powinna pokazywać się w takich ujęciach.

Najwyraźniej krytyczne uwagi internautów nie zrobiły na Oli wrażenia, gdyz aktorka zdecydowała się zamieścić kolejne odważne zdjęcie. Tym razem Hamkało pokazała się całkowicie nago nad brzegiem jeziora, jak wskakuje do wody. Kadr ujęty na zdjęciu łudząco przypomina ten z filmu Big Love, co zresztą nie umknęło uwadze obserwujących profil aktorki.

“Nie potrzeba żadnego podpisu” – napisała pod zdjęciem Hamkało.

Pod opublikowanym postem pojawiło się sporo komentarzy, a wielu internautów uznało zdjęcie jako symbol wolności:

“Tak trzeba żyć””

“Zdecydowanie podoba mi się to zdjęcie. Marzę o takiej wolności”

“Piękne. To się nazywa wolność”

Macie podobne zdanie na ten temat?

Źródło: Instagram Aleksandry Hamkało

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej