Tragedia Edzi! Przyjaciółka Dagmary przeżywa trudny czas. [Królowe życia 9]

9 września 2020
Przez: : P.Z.

Kolejny sezon “Królowych życia” niespełna tydzień temu zagościł na antenie stacji TTV. Oczywiście nie mogło zabraknąć w nim Dagmary. W jednym z kolejnych odcinków zaś pojawi się również jej przyjaciółka Edyta. Zastaniemy ją niestety w bardzo trudnym dla niej czasie. Tragedia Edzi i nieoceniona przyjaźń królowej życia! Zobaczcie zatem, co wydarzy się w programie już w najbliższy piątek!

Trzeciego września wystartował nowy, dziewiąty już sezon, chyba najbardziej lubianego programu stacji TTV. Ten sezon jednak będzie odróżniał się od tych wcześniejszych. Zabraknie w nim bowiem Gabriela i Rafała, którzy po latach zrezygnowali z uczestnictwa w programie. Pojawią się za to nowi bohaterowie. Niezmiennie jednak tytułowe “Królowe życia” będą szokować, wprawiać w dobry humor, a czasem też doprowadzać do łez swoich fanów.

W pierwszych odcinkach poznaliśmy Sylwię Peretti, która razem z narzeczonym prowadzą bardzo wybuchowy biznes. Jak również Patrycję, Justynę i Gniewka, którzy tworzą w życiu miłosny trójkąt. Nie mogło zabraknąć również Izy i Kasi oraz oczywiście tak lubianej od lat Dagmara.

Jak Dagmara, to również jej przyjaciele i rodzina. Od początku dziewiątego sezonu faktycznie Dagmarze towarzyszy Jacek. Jednakże wielu fanów perypetii tej królowej zastanawia się z pewnością, co dzieje się u Edzi.

Tragedia Edzi! – Królowe życia 9. odc. 4

Dla tych wszystkich dobra nowina. Edyta pojawi się już niebawem, bo w czwartym odcinku nowej serii “Królowych życia”, który będzie emitowany w telewizji 11 września.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie “Królowych życia” oglądaliśmy Edytę w zaawansowanej ciąży. Nie zabrakło wówczas wesołych scen, kiedy na przykład wybierały z Dagmarą imię dla dziecka, albo kupowały dziecięce ubranka.

Teraz będziemy świadkami, jak Dagmara odwiedza swoją najlepszą przyjaciółkę u niej w domu. Edyta jest zapłakana, a Dagmara próbuje ją pocieszać. Jak się okaże, Edzia przeżywa bardzo trudne chwile.

“Moja bidna Edzia, nie płacz. Tak miało być. Nie bądź smutna”– pociesza Edzię Dagmara.

Tragedia Edzi
Źródło: https://www.instagram.com/stories/highlights/17889893263542413/

Jak wiadomo, program jest nadawany z opóźnieniem w stosunku do realnego czasu. Jednak również na Instagramie Edyta zdradziła, że przeżywa teraz niełatwy czas.

“Kochani, moje niebo jest ostatnio zachmurzone..🖤🖤🖤 Nie pytajcie dlaczego, niedługo Wam opowiem.. Dziękuję, że jesteście…🖤” – napisała Edyta na Instagramie

Źródło: https://www.instagram.com/edzia_official_/

Co więcej w zapowiedzi możemy usłyszeć, że Edyta pozbyła się wyprawki dla dziecka, ponieważ samo patrzenie na nią sprawiało jej ogromny ból.

“Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy “– powiedziała Edzia.

Z pewnością więcej szczegółów dowiemy się w kolejnych odcinkach programu. My zaś życzymy Edycie dużo siły w trudnym dla niej czasie!

Przypominamy, że premierowy odcinek „Królowych Życia” w każdy czwartek i piątek o godz. 22:15 na antenie stacji TTV.

Będziecie oglądać?

Więcej o programie tutaj!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej